Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

Dilin0

ja by som taku zenu asi trocha bral ako lahku, ..viem ze ked si nadrzana a chyba ti to tak je tazke tomu odolat ale tak urobis sa a hotovo..a hned ta to prejde :) ..potom ak by si mala vazny vztah tak by som nedal ruku do ohna za to ze to nespravis hoci mas pratnera...a potom je tam aj to ze sa jeden z vas na druheho namota :)

mam takeho znameho a polka zien ho berie ako kurevnika (podla mna tie zrele a rozumne,co vedia co chcu) a druhej polke (pojasene ,nadrzane) to nevadi lebo si chcu len uzit..
ja to beriem takto :)

embryo

Delete: mam pocit, ze poslednu dobu si to tu mylis so zoznamkou... skus sa popozerat po vhodnejsom webe pre teba, kde budes mat aspon teoreticku sancu na uspech ;-)

sweater*

tak zjavne to zakladatelka uz ani necita ked som uz dlhsie od nej prispevok nevidel. asi si uz spravila nazor, na mna posobi ako chytre dievca, nech sa uz rozhodne akokolvek. ..

Sejla

inak ja vlastne suhlasim s nazorom Slobodnej, ze by sme nemali podliehat pudom, mali by sme vyuzit to, co nas robi ludmi a premyslat nad dosledkami svojich rozhodnuti, rozmysliet si veci. Preto ale nechapem tu jej reakciu na zakladatelku temy, lebo ocividne pred tym, nez sa rozhodne, nad vecami tak rozmysla, ze este zalozi temu na fore, premysla nie len nad moznostami, ale aj nazormi inych ludi a nazore mozneho buduceho partnera... Keby bola nejaka nezodpovedna sliepka, tak by nad tym tolko nepremyslala a isla by si zasukat a mohla by to kludne spravit aj tajne, aby sa o nej nic neroznieslo, napr. vo vzdialenom meste, kde ju nikto nepozna, mysel by mohla utlmit alkoholom a isla by na to.

sweater*

aj ked som si vedomi ze tato konverzacia v podstate nikam nepovedie, kadzi mame svoj nazor ktory asi nikto nezmeni a uz vobec ne na zaklade nejakyh anonymnych prispevkov na fore. avsak je zaujimave citat a vidiet aky sme vsetci ini, myslim nazorovo :)

buzola

A ze preco potom stupa pocet chorych na AIDS a na rakovinu krcka maternice. Ked tak k tomu lahkovazne pristupuju ludia ako vy tak sa nedivim. Tak vam treba. Pat partnerov je dost. Ja som obklopena ludmi ktori mali len jedneho dvoch a su v manzelstve.
Lebo cim viac menite partnera tym vas to bude viac lakat skusat novych a novycha a stale budete mat pocit, ze to este nieje ten pravy.

Sejla

hahaha 3-5 partnerov za zivot je promiskuita? To na ktorej planete? Niekedy cumim na tie anglicke rande na slepo, ludia tam priznaju, ze uz spali tak s 30 - 50timi ludmi, ak je to menej nez 5, to sa uz ocakava nejake vysvetlenie :D To ja s mojim 'skore' som tu este za nenormalne 'good girl', ale to je anglicko.
To zeny si to same stazuju, lebo na seba kydaju a moc davaju na to, co si kto mysli, vacsinou zena aj tak prizna tak o polovicu menej partnerov, nez skutocnosti mala. A niektori chlapi im skocia na to, ze ich hodnota spociva v opotrebovanosti ich vaginy, ved v pohode, kazdy ma svoje hodnoty.
Pre mna rozumny clovek ak si chce vybrat partnera, tak podla toho, ci maju spolocne zaujmy, nazory, konicky, porozumenie, maju o com kecat, citia sa spolu prijemne a vzajomne sa pritahuju a to uz je odfiltrovanych dost ludi na to, abz este niekto hodnotil taku vec, ako je pocet byvalych partnerov, co je vec, ktora nema na sucasny vztah ziadny vplyv a osobne je mi to jedno.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.