Co sa to deje?

Príspevok v téme: Co sa to deje?
vladislava22

Je v poriadku tvarit sa ze to co sa deje okolo nas je ok?Dnes som citala clanok ako nas v nemeckom casopise zosmiesnili aky sme akoze narod.Je mi zle z toho ako si dovolia nacisticky sraci oznacovat ludi ktori robia na ich nemecke rite alebo ine.Vstupili sme do Eu aby sme boli rovnocenny nielen v mene ale aj v platoch a pod.Coho sme sa to dozili?Vzajomneho urazania narodou ,kultur,nabozenstiev...To vsetko sposobila USA s jej politikov.Vsetci sa strkame Obamovi do zadku,najma nemcuri vsetko sa sere zacinaju nepokoje a vojny,ktore vyustia do 4.svetovej a budu trpiet nase deti.Je mi z toho doplacu,myslime si ze nas sa to netyka a pritom vsetko smeruje do sraciek.Vzdycboli vojny to je pravda pre par nenazramych hovad po moci a peniazoch.A sa nehbia este na verejnosti ukazovat a mavat ludom do davu.Ludia zabudli byt ludmi lebo sa im vymyvaju mozgy.!!!grc

vladislava22

Oprava
,,Vasa buducnost neni dana tym co sa deje.Vasa buducnost zavisi na tom ako zareagujete na to co sa deje."
ECKHART TOLLE

vladislava22

,,Vasa buducnost neni dana tym co sa deje.Vasa buducnost je dana tym ako zareagujete na to co sa deje."
ECKHART TOLLE

house

tazka znie Co sa to deje? Ludia, ktori
chodili do skoly za byvaleho rezimu vedia presne co sa deje...Mladi ludia dnes nechapu a ani nemozu chapat co sa deje.Ziadne media im nevysvetlia k comu vedie svetova hospodarska kriza.Ale ak chcu vediet co moze byt nech sa pozru do minulosti. Ak chcete vediet co bude dalej, obzrite sa dozadu...Nasi dedovia vtedy tiez chodili za pracou do zahranicia, tak sa to vyvijalo od 20.rokov 20.storocia - velka hospodarska kriza - nastup fasizmu -2.svetova vojna.Ludstvo je nepoucitelne.A za tym vsetkym je KAPITAL...Neplanovane trhove hospodarstvo, nadvyroba,obrovska nezamestnanost...

couzsomnou

Ja viem veľmi dobre, čo sa deje o svete. A naše médiá nás neinformujú o ničom, podávajú samé dezinformácie. Tu sa o ničom nehovorí, raz sa ale niečo stane vo francúzsku a mesiac sa to bude omieľať v správach. Horšie veci sa dejú, a tisíce nevinných ľudí zomiera vo vojnách aj teraz.

ale...

...ak mi povedzte, radšej mám sedieť v depkách celý deń, a pozerať sa na to, aký je svet hrozný, alebo sa na to vysrať? To či bude vojna alebo nie je v silách občanov...vojny boli, vojny aj sú ak ste si nevšimli, aj budú. Toto nie je o jednotlivcovi...

nacoprezyvka

Nedokážem tomu pochopiť ako niekto môže k tomuto príspevku povedať musíte mať "nadhľad nad danú vec". To, že mi Slováci si necháme skákať po hlave je len naša chyba. To, že sa našej mentalite neunúva túto situáciu zmeniť je opäť naša chyba. A to, že sa tu budú riešiť nejaké hlúposti ako Slovensko vyzerá v očiach druhých je bezpredmetné. Zaujíma nás predsa ako vyzeráme v očiach druhých, alebo to, či sa cítime dobre a má náš život zmysel. (článok, ktorý poslala pani Vladislava si myslím, že je písaný povrchne a na základe dojmu, bez nijakých argumentov - bullshit, ako aj väčšina dnešných článkov). Chcel by som ešte povedať, že to v akom stave je Slovensko teraz je len náš problém. Jediným riešením je revolúcia. A chce sa nám? Nie! Sme predsa Slováci a malo by nám záležeť na tom čo sa s nami deje v NAŠEJ krajine.

Ďakujem za Váš čas pri čítaní tohtu príspevku.

tasty

Ano vsetko sa to kazi vo svete, problemy media umelo ututlavaju, ukazuje sa to, co je vhodne, media vymyvaju mozgi nam vsetkym, ovplyvnuju nas. Amikom sa urcite podari vynutit rozboje mimo ich uzemia, vela ludi nechape preco, lebo media o tom nehovoria, ale ak si fakty clovek posklada,napr. americke obchodovanie so zbranami, a pod. nechce sa mi rozpisovat., bude to tak, 3.sv vojna klope na dvere,bude tu ani sa nenazdame

vladislava22

Ja som v politickej strane ktoru nikto nikdy nezvoli lebo na scene su predsa stalice ktore nasi ludia tak radi v parlamente vidia.Ano jedno musim uznat Slovac je blba jak gata to mali ti nemcuri pravdu.cmuk

vladislava22

A tu nejde o clanok.Ale kde sa kedy pisalo o nas co sme vynasli,ale operacie sme zoperovali.Furt len srandicky chachacha.Tak isto ako s moslimami.Koho to dpnekonecna bide bavit?ze si smejd vystreli v karikaturach a na druhy den pride poprava?tak im treba robit si pic. z nabozenstva,viery,tradicii,kultury sa nepatri.A navyse to americania im dali do ruky zbrane.Aby sa narody drzali za ruky stvu sa proti sebe hlupymi hlavami statov ktore stoja akurat za velku p.cu.Sak sa k tomu takto stavajte a protestujte 30pred parlamentom nech sme nasmiech.Hahaha velmi smiesne.

couzsomnou

Rozprávať o tom ako sa tu máme hrozne je asi tak efektívne ako sa nad to povzniesť. To, že ťa to hnevá, a je ti ľúto ľudí, nie je vôbec konštruktívne.Tak s tým niečo urob, šír osvetu medzi tými, ktorých pokladáš za ovce. Nikde vo svete to nie je ideálne, len človek čo na chvíľu vycestuje nevidí problémy tej-onej krajiny.