Potrebujem radu ohladom antidepresiv

Príspevok v téme: Potrebujem radu ohladom antidepresiv
Melinda_1

Ahojte
Chcem sa vas opytat ze ci je potrebne ist ku psychiatrovi a predpisat antidepresiva, ked mam stavy ako vnutorna nervoza medzi ludmi, uzkost ma prepadne hocikedy, sem tam depresivne myslienky, mam pocit ze namna kazdy pozera a ze som cudna a smeju sa namne. Viem ze to je asi iba v mojej hlave :( ...chodim k terapeutke ale nepomahaju mi prirodne lieky na ukludnenie volnopredajne, ziadne bylinne caje nic..to mi odporucila ale ked to nefunguje stale mi je rovnako tak co mam ist k psychiatrovi ?
Pomozu mi vyliecit to co mi je ? Terapeutka zatial nevie aku mam diagnozu, iba sa rozpravame a tak.

madlenka

Ahoj, mne AD veľmi pomohli...a keby som vedela, že všetky tie stavy, čo som niekedy prežívala sa dajú upraviť liekmi, tak ich už beriem dávnejšie...je to možno svinstvo, ale aj taký diabetik nemá na výber :/

Melinda_1

Potrebovala by som normálne rady a nie tvrdenia aky to je biznis a presne ako hovori goldflake ze konspiracie tu zbytocne rozoberat :)

house

Farmaceuticky priemysel to je naozaj obrovsky biznis, ale su choroby, ktore sa musia liecit.Predovsetkym schizofrenia.Prejavuje sa prave tak, ze clovek ma pocit, akoby vsetci ludia o nom rozpravali,televizor zacne s Vami rozpravat.Pokladnicka v supermarkete Vam povie ze ste Kurva.Pocujete hlasy,vidite duchov,mate neskutocne halucinacie.Ja nevidim problem v liekoch, ale najvacsi problem je ten, ze mnohi psychiatri nespravne urcia diagnozu.Na druhej strane robia zlo aj dileri, ktori chcu zarobit a podplacaju lekarov aby predpisovali tieto lieky.
Vsetko to zlo robia zase len ludia.
Ten co objavil chorobu je ozajstny
badatel a urcite nemal v umysle predavat lieky kazdemu co zaplati.
Aj na tomto fore sa objavuju ludia, ktori preferuju svoje "lieky" vacsinou na prirodnej baze aby zarobili.Ak Vam problemy pretrvavaju a prirodne lieciva nepomahaju vymente lekara, najdite si lepsieho odbornika.

goldflake

tu su nazory realnych ludi ktori AD brali: www.zdravie.sk
urcite doveryhodnejsi zdroj informacii ako psychodelete a jeho konspiracie :)