Trápim sa vo vzťahu - ako ho ukončiť?

Príspevok v téme: Trápim sa vo vzťahu - ako ho ukončiť?
MenoX

Ahojte. Som muž okolo 30r. Pár rokov žijem v jednej domácnosti s mladšou priateĺkou a problém je ten, že ju prestávam milovať a plánovat s nou budúcnosť. Sú tam dôvody ako napríklad že ju musím tlačit do vsetkého, treba upratať, variť a pod. No nakoniec všetko robím ja. Stale sa hádame, vadí mi všetko, pomaly aj jej hlas. Navyse si myslim ze raz ma podviedla a tak som ju vyhodil z domu, ale casom som jej odpustil aj ked sa nepriznala. Potom som to chcel este ukoncit asi 2x za ine veci ale stale som jej odpustil. Predstavte si ze jej nevera ak by bola skutocna, tak mi bude vadit menej, ako co robi/nerobi v inych veciach. Celkovo mam pocit, ze ma \'\'Brzdí\'\' a zatazuje a radsej by som bol sam. Takze sumarum je problem to ze nemam to srdce ju natrvalo poslat prec, lebo sme na seba zvyknuti a to asi nas jedine drzí. A ona by mi asi pokoj nedala a chcela by sa zase vratit. Inak to ze som jej vtedy odpustal tak isty cas sa uvedomila a robila to co ma. Ale nikdy nevydrzalo to dlho.
Mam urobit nieco aby ma nenavidela uz nastalo? Asi jedina moznost je, ze ju podvediem ale na to sa asi neodhodlam, to je proti mojim zasadam a tiez by som ju nikdy nezbil. Zacal som jej robit naprieky co si ona nezela to robim ale nestaci to. Poradte!! Lebo nemam to ani s kym blizsim riesit.
Ps predosly prvy vztah som ukoncil tiez ja ale preto ze sme nemohli byt nadalej spolu

MenoX

Vela krát jej to bolo vysvetlené. A keď prídu deti, tak budem na materskej a popri tom chodit do roboty a podnikat, nie? Ona len chodi do prace a je tam menej hodin a dni ako ja. Nepotrebujem upratovačku, ale očakávam že ked s niekym žijem, tak sa bude aj ona na niečom podielať.
Ja uz viem ze s nou nebudem, ale ide o to co spravit aby som ju uz nevidel. Ale to musim asi vediet ja

5.5 elsa

no neviem ona nech si nájde kuchára a ty upratovačku :D:D:D ,,,,si si istý že ju nechceš vyhodiť preto že ju máš rád?a keď už ti vadí jej hlas,tie hádky ako manželia:D to smeruje k rozchodu,ty musíš vedieť........