Poradte ohladom antidepresiv

Príspevok v téme: Poradte ohladom antidepresiv
zufalka28

Zdravim.chcem sa opytat,beriem trittico na noc 1/4 tabletky,atarax 25 mg k tomu na noc a rano serlift 50.Zda sa mi,ze asi to tritico nesedi.mam tocky v hlave.je mi zle.cez den som akasi utlmena.chcem vediet viac o tychto liekoch od tych,co ich brali.ked som sem tam tritico neuzila,nebolo mi tak blbo.
Poradte prosim,cim to moze byt.ci su to dobre lieky.ame maju neziaduce ucinky.zda sa mi,ze aj priberam.bemoze to byt z nich?
Dakujem.

zufalka28

Skusala som len Atarax sem tam.Lebk mavam aj velmi zive sny.az nocne mory.a ja neviem,ci z tritica,ci serliftu,ci z ataraxu.lieky beriem koli depresiam a nespavosti.tu kombinaciu mam asi 2-3 mesiace.a fakt neviem,ktory radsej uz nebrat.

madlenka

Ahoj, ja som brala tiež Trittico 1/3 a Atarax (1 tabletku) na noc a mne tie lieky veľmi pomohli...ja som bola spokojná...možno tebe Trittico nesedí, je to možné...každý organizmus je iný...A neskúsila si zaspať iba po Ataraxe?

Lulu2011

su utlmujuce, mne Trittico nesadlo vobec, k nemu ti dali Serlift, lebo ten je naopak povzbudzujuci, ale podla mna nie je dobry napad kombinovat dve ad, ale Trittico je mega uspavacie zial :/