Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziarlivost

nikinka22

ja riesim, niekedy az prilis :) s priatelom sme spolu 5 rokov a asi prve 2 roky 2 a pol som bola neskutocne ziarliva..sice som aj mala dovod, ale prehanala som to...priatel bol taky isty ale nastastie sme sa spamatali, pretoze sme sa len navzajom oddialovali a stale sme sa hadali..teraz je vsetko fajn, ked je neajky problem, pokecame o tom a vyriesime :)

Lulu2011

aha, cize citis konkurenciu, ty si zena, ktoru si vybral a musis si verit, vsetky klady, ktore mas fyzicke aj dusevne si pekne predstav a povedz si, ze ta ziadna nemoze ohrozit, svojej konkurentke daj pekne najavo, ze nema zmysel nieco zamyslat, lebo si tam ty, staraj sa o seba, bud nenahraditelna a ona odplave sama

Stonozka

Neviem ci mam dovod. Sucasnemu partnerovi doverujem maximalne, nedoverujem tej druhej strane, ktora ma onho podla vsetkeho zaujem.
V minulosti som sa popalila, mala som podozrenie ze byvaleho "kamaratka" je donho zamilovana ale nemyslela som si ze by sa nieco stalo ale no... Stalo sa. Samozrejme ze byvaly v tom nebol nevinne, ale ked si zena raz nieco zaumieni...
Ale zasa nechcem byt za blaznivu ziarlivku. Len by som mu mozno chcela naznacit aby si daval pozor.
Aj ked vlastne... aj chlap ma vlastny rozum, a ked ho nepouzije tak je to potom jeho problem, nie?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.