Bojim sa prveho sexu

Príspevok v téme: Bojim sa prveho sexu
tarina

Veeeelmi sa bojim môjho prveho sexu! neviem si ani len predstavit, ako ho do mna vsunie...bude to moc boliet? budem velmi krvacat a ten orgazmus pride? viem, ze ak chlapca lubim, nemusim sa bat. viem, ze ked je to z lasky tak to neni az take strasne....ale teraz nad tym premyslam z tej druhej stranky....Ako to bude prebiehat?? Prosimmmm napiste mi ako taky prvy sex prebieha?? vazne sa nemam s kym porozpravat o takejto teme. ako sa mam pri sexe spravat?

Flaarik

Tak ja som sex nemal nikdy, a nemam mat aku obavu s toho co len tak nebude. Dievca nemam, takze problem vyrieseny zo strachom, nic zlozite.

Dada424

Ahoj volam sa Dada o mesiac mam 19 a som stale panna. S priatelom sme spolu iz dlho a moc ho milujem a preto by som snim uz naozaj moc rada mala sex ale akosi neviem prekonat svoje obavi ..... Nebojim sa ani moc toho ze to bude boliet alebo tak ale mam dva zadne problemi po prve zda sa mi ze prilis vlhnem hned ako sa a priatel dotyka... A po druhe sa bojim toho ze sa priatelovi nebudem naha pacit ... Bojim sa toho ze ked zbada moju \"musliscku\" nebudem sa mu pacit aaaaa k nicomu nedojde .... Mozno je to len hlupy pocit ale neviete mi prosiiiim niekto poradit ako sa toho zbavit ?

čubro

Natrč puču,zavri oči,narve Ti ho a zuroči,možno pôjde veľa krvi,nebudeš prvá a on prvý!
Potom to už pôjde hravo,vytrtká ťa ,
potom dravo!
Zasunie ho od zadu,
daj si vankuš pod bradu,
ked ho nedáš,nevadí,
možno ho to odradí!!!
Jebačka je dobrá vec,ako chleba gavalec!
Keď ho máš už plnu pusu,
ponáhlaj sa k autobusu,je to jasné
do pusy spermia sa utrúsi!
Nevypluvaj,preglgni a na pocit zabudni!
Berto ako dobre zdanie za vyborné vytrtkanie!!

autor basnik jeboško

blink_182

ertzuia - je to normálne však ste spolu ešte krátko :-) ...

no a môj prvý krát? bolo to fakt krásne ale aj dosť bolestivé zo začiatku. a prvý krát orgazmus nebol. to až po nejakom mesiaci tréningu :-) a teraz ho mám stále... už si ani neviem predstaviť sex bez toho :-D

ertzuia

baby je normalne ked som s priatelom od augusta a este sme nemali pohlavny styk ?? akozee.... ked pocujem moju kamosku -inak fakt super baba, ako mi vravii ze na co cakam!! tak si pripadam fakt divne. Priatel na mna netlacii , planujeme ist na dovolenku lenze az v lete. Som panna a dost mi na tom zalezi. Mazname sa...a taak . Spoznavame. Lenze u nas je stale niekto doma u nich som este nebola. .,. V aute mi to 3 krat romantika nepripada ak to je moje poprve. Mám takmer 20,priatel 22...

angelikass

ja som to prvy krat s priatelom robila v 20-tke a tiez som sa velmi bala..no teraz viem ze nebol na to dovod.priatel bol velmi chapavy a nezny..zalezi od toho ci sa naozaj lubite,a ci ide tvojmu priatelovi len o sex,alebo ma s tebou vaznejsie umysli.

sexica3258

no ja som mala prvi sex v 17.Vobec ma to nebolelo priatel mi strcil najprv do posvi 3 prsti a potom celi penis a dnes mam 25 a este sme stale spolu a sme zasnubeni. a vzdy ked to robime je to uzasne netreba sa bat.

elablue

Ja sice prvy sex za sebou nemam ale urcite neni dobre lezat len tak ako drevo a nechat vsetko na chlapa,treba sa ho dotykat,hladkat,bozkavat no proste co ta napadne potom aj ty budes mat zo sexu vacsie poteseniu.