ako je to s jedlom pred a po dvanastej???

Príspevok v téme: ako je to s jedlom pred a po dvanastej???
tinka1111

ahojte potrebujem zhodit kila... a chcem sa spytat ze ci ak budem jest zeleninu a ovocie cely den alebo ak si dam doobeda nejake celozrnne pecivo a poobede len zeleninu a ovocie.. teda moja otazka znie ci v oboch pripadoch zhodim rovnako vela alebo nie... lebo som niekde citala tze vsetko co zjete do dvavastej strasne rychlo spalite

kosa

dobre info najdete aj pod temov ''PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17/B15''.
tiez sa da nieco dozvediet a prispeje k udrziavanu stihlej linije.

jannna

Pre Žofiu: nechápem prečo nechudneš, máš to dobre rozvrhnuté, piješ vodu, hýbeš sa. Možno treba do toho zakomponovať aj nejaký spaľovač tuku, na naštartovanie chudnutia,: zelený čaj, vláknina v tabletách,. Ešte jedna vec. vodu len bez bubliniek a nie s vysokým obsahom sodíka . Ja som schudla, ani som nechcela a to tak že som jedla vlákninu / v tabletách / každé ráno a zapíjala to 0,5 litra vody. Aj keď je prevda, že ja toho extremne veľa nejem, ale straaašne zbožnujem čokoládu. Takže aj napriek tomu že za večer padne najmenej jedno Toblerone tak som schudla asi 3 kg.
Želám veľa sťastia a hlavne sily.

evul

zofia: Mozes vyskusat nejaku kalkulacku - napr.na www.flora.sk - nahadzes tam potraviny, co si zjedla, a ono ti to vypocita energiu aj pomer zivin. Nezaberie to vela casu a ma to efekt :)

inka

skuste knihu Norbiho tajomstvo,rozdeluje potraviny do troch skupin ,jedla ,ktore sa možu jest do 12,do 15 a nonstop.

žofia

Pekné ránko Vám prajem,
súhlasím s Liniou, ale keby som mala počítať sama, tak potrebujem na to ako bežný hriešnik VŠ.
Raňajky mám zaužívané PL múslí, 1 nizkotučný biely jogurt a jedno ovocie (jablko, banán-s tým opatrne a iné),
Desiatku : pohár syrovatky linia
Obed: vždy varené, bez zápražky a zdravé
Olovrant : ovocie
Večere : dve a ozaj zamerané na zeleninu
Pijem : min. 3 l vody ako ťava
Cvičím na orbitrecu, chodím peši a váha mi stále rovnako stojí... snááááď polkilka sa zakolíše...
V čom to je? už sa sama na seba začínam hnevať, keď po 2 týždňoch zapasenia a nič?
Pekný dníček

linia

Kto este celkom nestratil rozum a pud sebazachovy, chudne tak, ze si zvoli vhodne skombinovanu zdravu stravu - tak, aby v nej pri cca 5000 kJ bolo 65 az 100 g bielkovin, 100 az 180 g sacharidov a cca 50 g tukov. A je pravidelne 5 az 6x denne pri dodrziavani pitneho rezimu s 2,5 az 3 l tekutin za den a pri minimalnom soleni jedla. Dolezity je i pohyb - aspon 1/2 hodiny chodze denne...
Bez respektovania zakladnych pravidiel chudnutia sa dostavi iba ak jojo efekt s kilami navyse a poskodenie imunitneho systemu alebo inej casti organizmu...

Summer_

Ano ked nieco zjes doobeda spalis to lahsie.Preto maju byt ranajky najbohatsie jedlo dna..
Ale ak sa budes stravovat jak si napisala ze stale len ovocie a zelenina tak pride JOJO efekt!! To nepoznas? Tak pozor na to!