Učiteľka ma ponížila

Príspevok v téme: Učiteľka ma ponížila
sjsjsjs22

Dobrý deň chodím do druhého ročníka na stredne škole. Ako začať som skôr na logické veci. Učenie ako také mi nikdy nešlo ale ak ide o matiku, fyziku, chémiu a predmety podobné zvládam to lepšie. Skratka poučky, a také veci mi idú do hlavy len veľmi ťažko. Máme jeden predmet, kde učiteľka od nás vyžaduje toho strašne veľa (poučky). Podotýkam iné vyučujúce ktoré učia ten istý predmet len krútia hlavou prečo chce toľko nepodstatností. Idem k veci celý vykend som sa pripravovala na písomnú prácu z tohto predmetu. Bolo to presne 7 A4 plné poučiek. Bohužiaľ som sa to nenaučila (neviem kde je chyba), jednoducho to nešlo. Dnes bola tá pisomka a vyučujúcej som slušne vysvetlila ako to je, a povedala nech mi dá 5. Ona mi na to povedala že som hlúpa. Je pravda že z tohto predmetu som najslabšia z triedy. A spolužiaci to riešia tak že odlišujú ona to podľa mňa aj vie, ale nechá ich. Ja to môžem robiť tiež ale mám k tomu odpor. Možno to nieje tragické. Ja neviem toto som na seba počúvala od decka. A veľmi sa má to dotklo. Ak by mi to povedala mimo spolužiakov možno by ma to neranilo. No na teraz som z toho smutná a neviem sa s tým vyrovnať. Ako by ste sa s tým vyrovnali vy ? PS. Rozhovor s ňou nehrozí skúšala som a dopadlo to hrozne. Ďakujem

zewa

Ved ma pravdu. Asi si z toho predmetu hlupa. Deti sa uz barz co dotyka....
A povedala hlupa, nie sprosta. Cize ona ma fakt pravdu. 7A4 nieje tak vela, aby sa to nedalo zvladnut. Treba sa ucit inak. Chapat textu a ucit sa informacie. Lebo dnes sa deti lubia ucit iba slova ulozene do radu. Ale vobec netusia aky je vyznam tych slov.

Delete

A potom by mali vyučovať sexuálnu výchovu...Omg

veď jej to nejakým inteligentným spôsobom vráť, tak aby sa zasmiala celá trieda. Fantázia je na tebe :)