Pokračovať v tom?

Príspevok v téme: Pokračovať v tom?
Netreba

Ahojte. S priateľom bývame spolu od septembra cca. Dovtedy bolo všetko v pohode, avšak kým sme spolu nechodili tak pil dosť často, aj každý deň. Pri mne to obmedzil ale teraz zase ma potrebu byť každý víkend v liehu. Veľmi sa hádame kvôli tomu, vie že ma to veľmi trápi, plačem kvôli tomu (mamu mám alkoholičku a tak sa tomu dosť bránim a bojím sa toho). On keď ide piť s kamarátmi tak sa ani nevráti domov celý víkend a ide spať domov a ani sa neohlási celé dni ani nič...Robím preňho všetko, cez týždeň sme v robote a tak sa ani nevidíme, akurát večer a cez víkend by som rada bola s ním ale jediné čoho sa dočkám je to že ide piť. Chceli by sme o pár rokov už aj bábätko, ale neviem si predstaviť že to pri ňom vydržím keď toto bude robiť stále. Vidí že ma to trápi a keď sa ho opýtam či to bude robiť pravidelne tak mi povie že áno. Len nechápem, prečo neni ochotný to zmeniť keď vidí, že to je jediné čo nám bráni k tomu aby sme sa nehádali a boli šťastní..Myslíte, že to má ešte ďalej význam a mám to rešpektovať alebo sa vykašlať nato ? ...

Netreba

Silnými rečami som napríklad myslela aj to že mi hovorí že si ma váži a miluje ma, len škoda že to dokazuje presným opakom ....

salalalalala

silne reci a skutek utek? ake silne reci? ved ti rovno povedal, ze sa nezmeni. myslim, ze to ani tak nie je o jeho zavislosti na alkohole ako tom, ze si ta evidnente nevazi a si mu ukradnuta a nema zaujem s tebou travit cas. ale asi mu dobre varis, dobre fajcit a vysavas, tak si ta nechava doma.

Netreba

Kedže s ním nechodím tak netuším, ale akurát včera som mu to vyčítala ako on sa sťažuje stále že nemá peniaze ale na alkohol a chodenie von s kamarátmi má...a jedine čo mi nato odpovedal bolo to, že a čo si myslím že kolko on toho minie za večer ? ...osobne si myslím že nie málo :-) kedže vždy vidím aký príde opitý a to asi len z jedného piva nebude :-))

tasty

opíjať sa takmer víkend je dosť drahý špás, koľko tak minie za jeden víkend za alkohol? celkom ma to zaujíma

embryo

Netreba: musis si uvedomit jednu zasadnu vec... allkoholici sa nikdy nevyliecia, stavaju sa z nich len abstinenti, potom pride jeden poharik a znova mozu skoncit v tom

si ochotna podstupit toto riziko?

Netreba

Lebo vidím, že tie moje výčitky, dohováranie mu, plač nič s ním nerobia...a ja to rešpektovať nebudem a nebudem bojovať o neho s jeho kamarátmi, ktorý v živote nič nedosiahli len to že sa napíjajú každý deň..kto chce kam, pomôžme mu tam...