Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnačka po každom jedle, prečo?

matka2222

no mne praveže mi travi v pohode ale potom pridu krče a hnačka ,som zvedava ako doapdnem ak je to zas žlčnik tak letim na operaciu ,nebudem sa trapit takto

redka

Nemam skisenost ale moja mama mi hovorila, ze prave majoneza, vajicka jej robievalo problemy so zlcnikom.. Takze myslim, ze tam je pes zakopany... Nemas aspon nejaky pankreolan, orenzym ci ine enzymy?

matka2222

myslite? naposledy sa mi takto ohlasili žlčnikove kamene.no fakt neviem teraz čo stym. AK to do pondellku neprejde tak bežim k dokine.Dneska som bola len raz na wcku.

neries meno

...tak to máš určite z toho... práve pre toto si robievam šaláty a ruské vajcia sama doma. a už uvažujem aj o zmrzline

matka2222

redka jedla som ruske vajce, to som jedla sama .Inak varim len doma mam male deti,Ale toto vajičko lubim a sem tam si to kupim :(

redka

mozes skusit endiaron, endiex a pod.... potrebujes dodat vodu a elektrolyty... nieco ako kulisek pre deti... dobra by bola aj smecta a pod... skus nejaku dietku... varena mrkvy a pod... nejest suchare - to je lepok... skus aj nejake enzymy... pankreolan a pod... treba dodat aj probiotika... nech sa ti obnovi v creve mikroflora... aj nejaku vlakninu...

co take si jedla pred tymi 4 dnami? nieco co nejedli ostatni...

neries meno

Nie len mi obvodný lekár niečo predpísal už nepamätám, čo to bolo plus kúpila som si sucháre a toto som jedla celé dva týždne aj v lekárni čaj proti hnačke.
Noo presne som mala také bolesti aj kŕče neskutočne.

neries meno

jasne bola som aj u lekára šak som už mala o seba po prvýkrát v živote aj strach. Už som bola z toho aj slabá... bež zavčasu
bolo to presne na Silvestra minúta pred pol nocou, všetci idú von len ja smer wc pre*rala som celý večer a potom ešte 2 týždne. A dodnes neviem, z čoho to bolo. Možno z jedla, možno vírus... dr mi dal lieky aj keď nezabrali hneď, ale asi pomohli

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.