nedokaem to

rockprincess

Ahojte.
Chcela by som sa spytat,ci mi neviete poradit v jednej veci.Mam 14 rokov,160 cm a 44kg.Stale si myslim,ze som tucna.Nejem priblizne uz 3 mesiace poriadne,a ked aj nieco zjem,je mi z toho na vracanie.Ked jedlo vidim,dviha sa mi zaludok.Kazdy mi vravi,ze bude zo mna anorekticka,ale ked aj chcem nieco zjest,hned mi pride zle.Nemam chut do jedla.V poslednom case,t.j. za posledne 2 tyzdne som asi 3 krat odpadla a stale ma boli hlava a toci sa mi cely svet.Ked zavrem oci a otvorim ich,dlho sa mi tvori nerozmazany obraz a obcas sa mi ja zahmlieva pred ocami...Desiatu vyhadzujem dost casto do kosa alebo ju rozdam kamaratkam.Proste by som potrebovala pomoc a radu od vas,ci je to anrexia.Prosim,pomozte mi a napiste mi,ci to je anorexia alebo moj vymysel.Dakujem pekne...

Summer_

kikak tak uz to ani neskusaj... nejde? Tak nech nejde... :) pekne cvic behaj zdravo papaj vecer po siestej uz nic nejec alebo ked tak len niake jablcko alebo tak a pekne schudnes neboj sa.. a naviac budes aj zdrava nespomalis si metabolizmus neznicic si chrup a raz budes moct mat deti :)

Summer_

Vracanie NIE NIE NIE.. Ja som bulimicka a ver mi prosiiiiim nikdy to neskusajj!!! ani len raz...!!!
Ako som napisala CVIC BEHAJ to krasne pomaha :) naozaj... len prosim nesprav tu chybu co ja...