Predaj starých kníh

Príspevok v téme: Predaj starých kníh
knihuľa

Prosím vás je tu niekto kto by mi vedel poradiť? Upratovali sme izbu po odsťahovaní mojej sestry ktorá odišla žiť do zahraničia kde sa vydala. Zostali po nej knihy romantického žánru. Samá ztv ružová knižnica. Bola to jej srdcovka tak ich kupovala v puberte ako zmyslov zbavená. Nechala ich doma s tým že nech si robíme čo chceme s nimi. Nechcem ich len tak vyhodiť veď niečo stáli a zase dať ich len tak niekomu..
V knižnici ich neberú a keď tak len zadara. Ja by som chcela mať aj niečo z toho ale neviem kde sa dajú ponuknúť na predaj. Je niečo také ako bazár alebo tak? Kde odberajú staré knihy za poplatok? Existuje niečo také? Ako sa to volá?
Ďakujem :)

knihuľa

Embryo antikvariát v našom meste som skúšala a neberu. Vraj majú dosť svojích kníh a nevedia čo s nimi lebo slabý odber.
Skusím ešte ten bazos. Aj keď mám pocit že dnes už ľudia ani knihy nečítajú keď nemusia a už tobôž nie s takým žánrom.

embryo

obavam sa, ze mozes byt rada, ak ti takuto hodnotu literaturu zoberu v zbernych surovinach :-)

a teraz smrtelne vazne... skus antikvariat, ale moze sa stat, ze ani tam o ne nebudu mat zaujem, lebo ziaden spisovatel po vladimirovi minacovi si nezasluzi zit! :-)