Nedokážem ju prestať milovať

Príspevok v téme: Nedokážem ju prestať milovať
yolo

Zdravím, rovno prejdem k veci teda.. Už je to viac než mesiac čo som sa rozišiel s mojou priateľkou po roku a pol (ona to ukončila). Ale ja ju stále neviem prestať milovať, pre mňa to bola dlhá doba plných krásnych chvíľ. Nedokážem na ňu zabudnúť, nie je deň čo by som si na ňu spomenul, neviem sa zmieriť s týmto stavom a mám pocit že nedokážem bez nej byť.. Je pravda že som sa zoznámil s jednou holkou, ale nie je to proste to pravé, tá láska.. Cítim sa pri nej čúdne, mám taký pocit že len s bývalou dokážem byť šťastný, bol to vzťah na diaľku delilo nás viac než 100km, ale aj napriek tomu to fungovalo a bol som pri nej neskutočne šťastný, je fakt aj to že sme sa aj hádali a bola ku mne hnusná aj ona, aj ja ku nej.. Ale ja ju proste milujem, a mám taký pocit že aj navždy budem, možno to cítim len teraz tak.. No ten pocit zo dňa na deň, keď sa ráno zobudím, a hneď je mojou prvou myšlienkou, že kde asi je, že chcem byť s ňou, chcem ju počuť vidieť.. Ach, mám pocit že je to zo dňa na deň horšie a horšie.. A už aj ona randi s niekym iným.. Mal som aj národky, ani SMS som od nej nedostal, celý deň som čakal, na nový rok taktiež nič.. V deň keď odchádzalo odo mňa na vlakovej stanici mi ešte aj slza vyhrkla lebo šla domov, že nebudeme spolu, že mi bude chýbať apod.. A na druhý deň sa so mnou rozišla cez NET, od tej chvíle ako som stal s ňou na stanici som ju nevidel, nepočul.. nič! Asi zošaliem, vôbec neviem čo mám robiť.. Mám taký pocit že už nikdy spolu nebudeme, ale zas mám aj ten pocit, že len s ňou dokážem byť šťastný.. Som zúfalý z celej situácie

miriam123

vas vztah zjavne nebol rovnocenny. ty si mal pocit, ze ju milujes, ze si od nej zavisly a ona sa rozisla len tak, ani to zrejme nepotrebovala velmi vysvetlovat. ak na teba teraz mysli, tak je to zrejme len kvoli vycitkam, ze nieco take spravila. stoji ti take dievca za to? predpokladam, ze si mlady a nebudes mat problem najst si inu. okrem toho, mesiac je strasne kratka doba, to chce aspon pol roka, kym sa clovek ako tak zmieri. je to krute, ale asi to bude este trvat. ale urcite to odide. a ze to s tou druhou nie je take? ani nemoze, ked jej nedas sancu - tym, ze s tymto este nie si vysporiadany, nic pekne nove nemoze zacat. netrap ju a ked to zvladne a stoji ti za to, budte zatial aspon kamarati, lepsie sa spoznate a uvidite. a precitaj si clanok: Psychológ radí: 10 rád ako prežiť rozchod. su tam celkom dobre rady