Podviedla ma, čo ďalej?

Príspevok v téme: Podviedla ma, čo ďalej?
Monsignore

Dobrý deň, mám 22 rokov a s priateľkou sme boli spolu 3 roky. Asi pred mesiacom mi povedala, že nevie či som ten pravý a rozišli sme sa. No skôr to bolo niečo ako ,,pauza" lebo sme boli stále v kontakte. Pred pár dňami mi povedala, že ma v opitosti podviedla, že ju hrozne trápi svedomie, že sa cíti ako štetka a hrozne ju to mrzí. Prebrali sme to spolu a tvrdí, že to bola chyba, nikdy sa nemala chcieť rozísť a už to nikdy neurobí. Stále plače, nič neje, takže ju to očividne naozaj trápi. Najhoršie na tom je, že ju stále milujem ale neviem či jej dokážem ešte veriť.
Poraďte, čo by som mal urobiť :-(

MultiLevel

Kedze ste v tom case neboli spolu, podla mna sa to neda pokladat za neveru. Ale budiz, volajte si to ako chcete :)
Odpustit neveru vie straaaasne vela ludi - tak to mnohi tvrdia a tak to mnohi aj urobili. No malokto odpusti partnerovi skutocne z hlbky srdca. Ked niekto odpusti len "navonok", vo vnutri ho to stale skrie a casom taky clovek zacne pripominat tomu druhemu minulost.
Pokial si si nie isty sam sebou, nevies ci dokazes verit, ci dokazes zabudnut, tak uz s nou do vztahu nechod. Lebo ak sa date dokopy, bud ju budes stale podozrievat a trapit sa myslienkami kde je a s kym, alebo budes neustale vytahovat minulost.
Ak sa rozhodnes vztah obnovit, nikdy, skutocne uz nikdy neotvaraj temu "jej nevera", nepodozrievaj ju, nevycitaj, nezozieraj sa myslienkami o tom, zeby este niekedy mohla podviest, nepremyslaj o tom co sa stalo a doveruj :)

sewie

presne tak, je to na tebe...lebo clovek co s nou bude si ty, nikto iny...mojho kamarata frajerka podviedla dokonca dva krat (s tym istym chlapom), odpustil jej...teraz ma zase pochyby ci s nou byt -ale z toho titulu ze maju rozne zaujmy a asi si az tak moc nesedia...a ja som mu na to povedala jedno: ja ti tu odpoved nedam, ty v hlbke duse vies co chces, vies ako to ma byt, co sa ma stat, ale to vies len ty a ja ti tu odpoved nedam...

tak vies co, hod si mincou a nie kvoli tomu aby si si vybral moznost ktora padne, ale preto ze skor ako minca dopadne budes vediet ktora moznost chces aby to bola...