Prevencia porazky

Príspevok v téme: Prevencia porazky
vystrasenaa

Dost som sa vylakala lebo uz par krat sa mi stalo ze ma v oku zacne tak divne tlacit a zahmli sa mi pred ocami..vtedy nic nevidim..musim si oko stlacit..ako keby ocny tlak..alebo nizky tlak..take zvlastne motaky..vobec neviem co mam robit..trochu som googlila a vysiel mi tu nabeh na mozgovu porazku lebo sa mi zda ze aj jazyk ked vyplazim tak trochu do jednej strany ide...som mlada este nemam ani styridsat prosim co mam robit?

RNG

Nuz ja som mal napr v clenku zrazeninu, zacali mi omodrievat prsty a poriadne to bolelo. Tak som si "predpisal" 4 x 8000 FU nattokinazy a do 48 hodin bol s tym pokoj. Uz po niekolkycy hodinach mizlo to omodrenie, tj zrazenina sa zacala rozpustat.
Odvtedy nezabudam brat kazdodenne trochu nattokinazy aj serrapeptazy. Nic smutnejsie alebo hlupejsie si neviem predstavit ako zomriet na nasledok malej krvnej zrazeniny , velkosti mozno len spendlikovej hlavicky

killingspree

a ako zistime, ze je davka dostatocna, taka preventivna?
resp. porazku/upchatu cievu je nejak citit? napriklad ak je v koncatine, nejaka neznesitelna bolest, alebo je to tichy zabijak?

RNG

Cisti si cievy lecitinom, ried krv nattokinazou a serrapeptazou,to ti podstatne znizi moznost poraziek a infarktov. Lebo tie su vysledok zapchatych ciev nanosami a krvnymi zrazeninami-trombami. Nattokinaza a sarrapeptaza nielen riedia krv, ale rozbijaju aj krvne zrazeniny ako fibriny a tromby.