Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý sex

Príspevok v téme: Prvý sex
Dominika358

Takže s priateľom sme spolu už viac ako pol roka a stále sa pokúša o viac. Ani ja by som s tým nemala problém, ale moja postava nie je zrovna najkrajšia (Väčšie stehná, väčší zadok, väčšie prsia, a nevypracované brucho). Bojím sa aby som mu pri našom prvom milovaní nejako neublížila alebo aby sa nezľakol keď ma uvidí nahú. Antikoncepciu beriem už asi pol roka a podľa toho čo viem zatiaľ bez kondómu nesexoval. Je sex bez kondómu lepší, je väčšia šanca orgazmu, alebo bude lepšie všetko spraviť to s ochranou? Chcela by som aby sa mu naše prvé milovanie zapáčilo a aby sa so mnou nerozišiel.

buzola

A naco do seba trepes pol roka tabletky a doteraz nic ste nerobili? Naco?
Najprv si over ci tvoj drahy nieje tam dole niecim nakazeny ak to chces bez ochrany.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.