Aký samoopalovací nástrek je najlepší?

SasaPElux

Bežne nepíšem recenzie, ale teraz musím. TOP školenie akože a to opálenie, no BOMBA! FAKEBAKE je naozaj TOPKA v sprejovom opaľovaní a pre salón sme si nemohli vybrať nič lepšie. Emulzie na nástrek sú perfektné a firma Samoopalovacísvet má služby, na ktoré na Slovensku len tak nenatrafíš. Naozaj TOP

LiviaKE

Zdravím Vás, ja som mala pred 4 mesiacmi školenie FakeBake na nástrek do mojho salónu. Rýchle dohodnutie termínu školenia, super školitelka - milá - všetko nám paradne vysvetlila a vyskúšali sme si nástrek aj na modelke :) Striekam značkou FakeBake - výborne sa mi s ňou pracuje a hlavné je ,že moje zákazníčky sú s opálením veľmi spokojné. Vrelo odporúčam.

SasaPElux

Už viac ako pól roka máme u nás v salóne LUX nástrek Fake Bake. Môžem povedať a to hovorím aj za naše pravidelné zákazníčky, že to je TOPKA. Perfektne sa s ním pracuje a opálenie je naozaj krásne.
A čo je ešte TOPKA je servis, ktorý nám dáva firma, čo túto značku distribuuje. Ich zástupca Veronika je človek na správnom mieste. Rýchle a profesionálne jednanie na takej úrovni, ktorá sa u nás moc nevidí.
Baby ak rozmýšľate nad striekaním opálenia, jednoznačne choďte do Fake Bake. Perfektný produkt + super dodávateľ.

Lili KE

Nezvyknem písať recenzie, ale teraz si to zaslúži. Do salónu sme brali stroj na striekanie opalenia, dlho sme hladali a porovnavali a nakoniec sme objednali od Samoopalovacisvet.

Akože úplna bomba! Do tyždna sme mali všetko v salone, školitelka perfektna, došla ku nám, striekali sme naostro modelku, všetko krásne vysvetlila, náplne maju TOPKY od Fake Bake - akože takto si predstavujem, že by to malo vyzerať, keď človek kupuje drahú vec.

Môžem len odporučiť *****

NikySalonVychod

Doskúšané. Mali sme cez víkend asi 10 striekaní a môžem konštatovať, že BOMBA.
Nechcem robiť nejakú reklamu (niesom za to platena) ale táto fakebake emulzia sa nedá porovnať s ničím, čo sme doteraz používali. Perfektne sa s tým robí, vôbec to nelepí, krásne vonia a ten odtieň -fakt super!

NikySalonVychod

Nástrek, ktorý sme používali sa už nedodáva, tak sme na skúšku objednali od samoopalovacisvet. Uvidíme, či bude taký dobrý, ako píšu na stránkach - dáme vedieť :o)

JannyY

Baby ako? Plesová sezóna odštartovala, máte klientky na striekanie? U nás klasika 3-4 denne na nástrek, celé telo.
Každá chce v šatách vyzerať sexi ;)

Alexandra83

Katka21345 Trošku mimo nie? Bavíme sa tu o nastrekoch... Iba tak som mrkla zloženie toho "ccliniku" a na to, že je to "bio na citlivú pleť" tak obsahuje alkohol... To teda nie je bohviečo :)
Ale fľaštičku to má parádnu :D