Ekzém na pravej ruke a ľavej nohe

Príspevok v téme: Ekzém na pravej ruke a ľavej nohe
Ív8752

Ahojte, už veľa rokov ma trápi ekzém na pravej ruke a ľavej nohe... ide o suchú kožu ktorá mi bolestivo praská. Vystriedala som veľa doktorov, veľa možností avšak všetky len s dočasným efektom alebo žiadnym. Má niekto podobný problém? Som z toho nešťastná, nenosím prstene ani gélové nechty, varím v rukavici kvôli ranám, schovávam si ruku jednu cez druhú, v spoločnosti venujem furt pozornosť skrývaniu ruky...už neviem čo mám robiť.. vyhodila som veľa peňazí na prípravky, lieky, kúpila som každú novú vec, čo som v nádeji dúfala, že mi to pomôže a nič. S malou dušičkou sa chcem opýtať, či má/mal niekto takýto problém a či ho nejak efektívne rieši/vyriešil.

alexcampska

ahoj uricte vyskusaj telové mlieko Easy Milk (stranka happyski.sk) tiez som pouzivala vselico na ekzem no nic nepomohlo a potom som vyskusala tento krem a ekzem zmizol, no obcas ked sa potim a je teplo sa ekzem objavi ale nie tak jak predtym tak hned si to natrem a je po ekzeme :) a je to aj vyborne telove mlieko krasne hydratuje pokozku rychlo sa vstrebe odkedy som ju vyskusala pouzivam len to :) som s nim maximalne spokojna

Inha

Ja mam ekzem na pravej nohe na clenku je to suche strasne to svrbi vyskusala som vdetko mozne a najlepsie mi pomaha aloe vera first spray nic ine. Prvykrat sa mi na clenku urobil flak potom sa mi otvorila rana hnisava liecila som si to vselijakymi mastami a nakoniec som si kupila chirurgicke striebro peroxid a kef da mi urobila chrasta tak aloe vera first. Zahojilp sa to a teraz sa mi na celom clenku urobilo nieco ako ekzem je to flak cerveny suchy svrbi to hrozne a davam si na to maste ale nepomaha chystam sa k doktorovi na sk nech mi nieco daju tak uvydim

Nika_nika

Na ekzém pomáhajú kúpele s ovsenými vločkami. Ja som to používala pre deti a potom som to skúsila sama. Pokoku si aj často premasťujte krémom na atopickú pokožku

liekovka

zdravim, skuste kokosový olej, mne velmi pomohol. vitaminy B, vravi sa, ze pri ekzeme je zatazena pečen, skuste vylucit sladke, najma čokoladu, kakao. Trocha detoxu. Psyllium.

Ivka 1

Iv napíšte mi na mail: zdravie14@gmail.com, zaujimalo by ma, čo všetko ste už vyskúšali, možno nájdeme spolu riešenie. Prípravkov na riešenie Vašich ťažkostí je na trhu veľmi veľa ale ...