Zapal pluc

Príspevok v téme: Zapal pluc
nikinka22

Ahojte, ako je mozne mat zapal pluc, ked mi v podstate nic nie je? Sem tam pri dychani piskam, ale kedze som alergik, tak som si myslela ze to je sposobene tym...ale inak mi nic nie je, len kaslem - tak dusivo .. nemam ani horucku, nic ma neboli...
CRP som mala 70 a tak som zacala patrat cim to je...zistili mi zapal pluc, mikoplazma pneumonie mam pozitivne.. pred mesaicom som mala tiez CRP vysoke - 175

dakujem za odpovede/skusenosti

RNG

Mykoplazmy su vnutrobunecne parazity, co sa vwedia dobre maskovat, tak ich treba najprv odmaskovat(NAC, serrapeptaza) a zaroven nicit napr extraktom z olivovych listov, ucinna davka musi obsahovat 3 x 300 mg oleuropeinu.
Odporucam zaroven brat aj oreganovy olej v tobolkach, lebo do hlienov sa obvykle nastahuju aj rozne ine mikroby, co z hlienov ziju a vylucuju toxiny, co prispievaju k zapalu pluc.

adri 168

Normalne zapal pluc ti sposobili mycoplazmy niekedy zapal pluc odhali az rtg pluc,nemusis mat silne priznaky ako su kasel,potenie teploty.Preliecia ta minimalne 15 dni antibiotikami a budes v poriadku.Protilatky mykoplazmy v krvi mozes mat aj pol roka od zapalu.Potom treba podporit imunitny system betaglukany napriklad a vit c.