Môj muž sa neustále točí okolo mamičky

Príspevok v téme: Môj muž sa neustále točí okolo mamičky
bajkala

Som vydatá žena a môj muž sa neustále točí okolo mamičky ( bývame totiž v jej dome). Je normálne ak jej volá z práce ak je doma, tak sú spolu pomerne často a celkovo odo mňa si vyžaduje starostlivosť ako od nej a hovorí jej úplne všetko? Je to normálne? Robíte to aj vy? Alebo ja som nenormálna? Veď ja mám pocit, že som uňho na druhom mieste až za ňou alebo prinajlepšom na rovnakom, ale ženatý muž by sa nemal od metere už odpútať? Veď toto, čo on stvára to robia snáď len 10-roční chlapci. Prosím odpovede a ďakujem za každý názor. Dá sa s tým aj niečo robiť? Keby som mohla v momente sa odsťahujem.

michalmmm

Ja byvam v Taliansku v podnajme s kamaratmi a momentalne som single. Kazdy z nas sa stara o seba sam. Ale byvat s rodicmi a s kockou pod jednou strechou si neviem predstavit. Ked si nejaku najdem, tak sa automaticky odstahujem do podnajmu aj s nou. Aby sme boli sami. Len my dvaja. Ale to hovorim ja, co som v zahranici, kde chcem aj zostat. Urcite by som nebol ochotny kvoli babe odstahovat sa na Slovensko a zostat tam zit. Z coho by sme potom zili? Z 200 €uroveho platu? A talianske zeny sa mi moc nepacia, lebo su cierne ako ciganky a ja som bol vzdy skor na blondinky a hnedovlasky a povedzme, ze aj brunetka by mohla byt, ale s bledou pokozkou a nie s takou ciganskou talianskou:) Beriem to tak, ze na lasku mam este cas, zatial si uzivam srandu s kamosmi a je mi fajn. Ale tahat babu k rodicom, aby s nimi byvala a este sa aj spravat ako tutko, ktory lezia mamicke pod suknicku? To ani nahodou, vsak ja by som tiez nesiel byvat k svokre. Par ma byvat spolu. A ziadna tretia osoba k tomu, to si myslim.

0vecka

no podla mna nie... neviem si predstavit ze by som niekomu vyvolaval ze ako sa ma ked ho vidim kazdy den ... to mozno prvy mesiac zamilovanosti...

ja osobne mam s mojou mamou kontakt tak raz za 3-4 tyzdne aj to len telefonicky mozno 5-10min max... ale niekedy prejdu aj 2 mesiace bez kontaktu...

podla mna je toto chore.. este by som chapal denne telefonaty ak nebyvate spolu ale toto je fakt chore

hanka9

Uvadzas, cit: Veď ja mám pocit, že som uňho na druhom mieste až za ňou alebo prinajlepšom na rovnakom. P.s- A co je na tom nepochopitelne? To podla teba ma odhodit vlastnu matku a pocuvat vylucne Teba?

yoboris

Už som sa s ním o tom rozprávala nespočetne krát a on mi zakaždým tvrdí, že je to normálne a ja som nenormálna,

tento nazor poznam, velmi zla povaha, poznam ho z druhej strany. ale da sa s tym naucit zit..

a ja som utekal od rodicov cim skor sa dalo, a rodicom (tj aj mame) vesiam na nos tak malo, ako sa len da. ale komik by povedal, ze som opacny extrem ako mamo-rito-lez...

Ela06

Tvoj manžel sa nemal nikdy ženiť keď sa nevie odpútať od mamičky svojej.On totiž ešte nedospel.Ty vieš čo chceš,tak si za tým stoj a choď.Držím ti palce a prajem veľa síl,nebudeš to mať ľahké ale nepopusť.

bajkala

pôjdem... určite pôjdem lebo na toto už nemám nervy žiť s 10 ročným deckom , ktoré potrebuje dve maminky ja mám pocit, že som asi náhradná keby tá originál už nevládala a buď pôjde so mnou alebo pôjdem sama. Som zvedavá...

Ela06

Tak prije..ný moja zlatá je on.A riadne.Bohužiaľ,iné východisko nemáš.Keď chceš kľudne žiť tak odíď a čím skôr,lebo sa tam utrápiš.A on keď ťa má skutočne rád tak ako vraví,pôjde za tebou.Nemôžeš ísť na čas bývať ku vašim alebo ku nejakej kámoške?

bajkala

Ela06 veď práve toto aj ja si stojím za svojím a veľakrát som naznačovala svokre, nech sa do nás nemieša, lenže ona to má u prdeli lebo jej to synček dovoľuje sa miešať však on je ten, čo jej všetko hovorí a dovolí a ona vie, že môže. Bohužiaľ, čo sa týka tejto veci on pri mne nestojí miesto toho sa radšej so mnou poháda a vynadá akoby mal mamke ukázať hranice. A na oddelený vchod? Chcete vedieť, čo mi povedal? Ozaj to chcete vedieť? Že som prije*aná a prečo by sem mamička nemohla chodiť kedy chce.