Môj muž sa neustále točí okolo mamičky

Príspevok v téme: Môj muž sa neustále točí okolo mamičky
bajkala

Som vydatá žena a môj muž sa neustále točí okolo mamičky ( bývame totiž v jej dome). Je normálne ak jej volá z práce ak je doma, tak sú spolu pomerne často a celkovo odo mňa si vyžaduje starostlivosť ako od nej a hovorí jej úplne všetko? Je to normálne? Robíte to aj vy? Alebo ja som nenormálna? Veď ja mám pocit, že som uňho na druhom mieste až za ňou alebo prinajlepšom na rovnakom, ale ženatý muž by sa nemal od metere už odpútať? Veď toto, čo on stvára to robia snáď len 10-roční chlapci. Prosím odpovede a ďakujem za každý názor. Dá sa s tým aj niečo robiť? Keby som mohla v momente sa odsťahujem.

Ela06

Práveže poznám.Tiež som sa vydala do domu ku svokrovcom.Moja švagriná tu bola predo mnou a nezvládla to,tak odtiaľ odišla.Lenže ja som si nedala hovoriť do ničoho,čo sa týka mňa a manžela.A mám veľké šťastie,že môj manžel aj keď mu niečo rodičia vraveli,tak stále stál pri mne.Nikdy si nedal hovoriť do nášho vzťahu,stále im povedal svoje a čo si myslí.To je veľké plus.Osamostatnili sme sa,urobili vlastný vchod,a konečne som bola ja tá,ktorá rozhodovala,či ich vpustí dnu či nie.Museli zazvoniť keď sa ku nám chceli dostať.Aj to je jedno z riešení.Nevpustiť ich príliš do života a stáť si za svojim.

bajkala

Ja tomu nerozumiem to si dospelý ženatý človek nedokáže uvedomiť, že na prvom mieste má byť žena a že sa ma od mamky konečne odpútať? A to má mnoho kamarátov, čo by mu v tomto prípade mohli byť príkladom...skoro všetci sa osamostatnili od rodičov. Len on si myslí, že takto je to správne.

bajkala

On mi hovorí, že to ja som tá nenormálna, že veď predsa každý chlap sa takto správa, nehovorím, že ju má ignorovať, ale čo je veľa to je veľa. Ona musí vedieť úplne o všetkom a koľkokrát je to práve na škodu, že všetko vie lebo sa potom chodí miešať a dávať svoje najmúdrejšie rady. Bývame síce oddelene, ale koľkokrát vlastne každý deň niekoľkokrát je pri nás a otravuje s blbosťami, ktorý sused aký išiel opitý atď... správa sa k nemu akoby mal 10 a aj on sa tak správa... nemám nervy myslela som si, že mám na svete aspoň niekoho, ale on už má svoju mamičku a ja sa s ňou deliť nemienim. Vo svojom okolí som takého muža nestretla ešte, aby taký maminkin bol a o všetkom sa s mamkou delil. Poznáte takéto prípady?

Ela06

Nepovedala som rozchod,ale odísť,osamostatniť sa a žiť si s manželom svoj vlastný život,tak ako chceš ty a nie svokra.

Ela06

Plač ti nepomôže vyriešiť túto situáciu.Nechcem byť zlá,ale určite viem,že by to vyriešilo odsťahovanie od mamy.Mladí majú bývať sami.Tvoj manžel je sebec,ktorý ti tvrdi že ťa ľúbi,ale chyba je v ňom,nie v tebe.To on sa nevie odpútať od mamičky.Pokiaľ budeš bývať so svokrou pod jednou strechou tak ti ostávajú len 2 veci.Buď sa prispôsobiť,alebo odtiaľ odísť.

bajkala

Už som sa s ním o tom rozprávala nespočetne krát a on mi zakaždým tvrdí, že je to normálne a ja som nenormálna, že mu zakazujem. ale ja mu nezakazujem len sa mi nezdá normálne, aby dospelý chlap sa takto správal a všetko maminke vešal na nos. Má nás vážne na rovnakom mieste, ale ja sa nechcem deliť oňho s jeho mamičkou. Je to niečo nenormálne plačem preto každý deň, neprajem to nikomu. Dá sa s tým niečo robiť, či mi ostáva už len odchod? Rozhovori nepomohli :(

Ela06

Ahoj,tanto problém má viac žien,nie každá si s tým vie dať rady.Skús si sadnúť s manželom a porozprávať sa s ním medzi 4 očami.Povedz mu ako ti to vadí a nerobí ti to dobre.Povedz mu,že keď sa raz oženil s tebou,tak nech sa tak aj správa,to ty máš byť u neho na prvom mieste,nie mama.On ju nechce zarmútiť tak jej vyvoláva a vraví jej všetko.Zaraz to čím skôr,lebo budeš ešte plakať.