Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meskajuca menstruacia - tehotenstvo

Príspevok v téme: Meskajuca menstruacia - tehotenstvo
AndrejStef

s priatelkou riesime dilemu. kramy jej dnes meskaju uz 6. den, mala ich dostat 28.1. Mavame nechraneny sex skoro 2 roky a zatial sa nic nestalo. Zeby teraz ano? Priatelka skusala robit test v nedelu, ked jej to meskalo 4. den. To sme si kupili lacny test pepino, tak neviem ci mu verit alebo nie a ci je to smerodajne po 4 dnoch meskania. V piatok sme mali tiez nechraneny styk, ale to uz bolo pocas meskania kramov, tak neviem ci by mohla byt nejaka sanca na oplodnenie a tym padom by sa to este neprejaviloo na teste.
Priatelka aj trosku schudla tento mesiac, viac zacala cvicit, ale jedla v podstate pravidelne a normalne. Zacala chodit spavat sice trosku neskor, ked nema teraz skolu, ale neviem ci to moze s tym suvisiet. Vo stvrtok, ak nepridu dovtedy, chce ist na gyndu. Myslite, ze by doktor na sone uz videl, ze by bola v tom, ak by k oplodneniu doslo po piatkovom styku?

dakujem za rady

tasty

čiže ty nestresuješ a ani by ti to neprekážalo, keby sa pošťastilo, no tak je dobré počuť takéto od sebavedomého budúceho otecka čeliť výzve sa postarať o dieťatko a mamičku :) takže nie je čo riešiť, stresy nie sú na mieste, buď to dostane alebo nie :) ak to ešte týždeň alebo dve nedostane, tak navštívte lekára

AndrejStef

ja nepotrebujem poucat o tom, ci mame pouzivat ochranu. mam dost rokov nato a vztah uz niekolko rokov, takze nie som s niekym pol roka a teraz stresujem. ja v podstate nestresujem, mne by to ani neprekazalo.

Noelani

Piatok nechaj na pokoji! Takže keď si sa nevystriakal tak tehotná nebude. Bože Inak poznáte aj slovo ochrana?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.