Yadine-poradte prosim

Príspevok v téme: Yadine-poradte prosim
Aria

Ahojte zienky, aj ked som dost odporcom antikoncepcie, tak som sa dala ukecat. Ale len preto, ze idem na dovolenku v termine kedy mi vychadza manzes a tak mi lekarka poradila aby som vybrala 2 balenia a vyhla sa tomu. Predtym som brala Logest, ale mala som hrozne stavy - naladovost, nechut na sex. Povedala som jej a to a predpisala mi Yadine. Citala som o nej pozitiva aj negativa, ale neviem sa rozhodnut ci to zasa risknut... Poradte prosim...

tri bodky

žiadne implantáty na 3 roky, žiadne krúžky ani nič iné nejak nemusím...mám z toho strach...
a možno mi tak blbne antina, lebo už 3 roky túžim po bábätku, ale teraz, posledný rok je to šialená túžba, o ktorej žiaľ moc rozprávať nemôžem...

tri bodky

mne začali veľmi padať vlasy počas užívania Jeanine, ale neviem či to má s tým priamu súvislosť, mala som aj dosť stresové obdobie...

yasminelka

aaaaa::):):)
baabtakoo::) gratulierujeeem,,,to odporucam chi:)
No,ale keby si cchela ine,,mne hovroila gynekologicka o naplastach alebo o tom kruzku,,,

yasminelka

BABY!!!!!!!!!!!!!!!
aja neviem ci z coho to moze byt,ale nevypadavaju vam vlas??lebo mne stale a neviem c mam robit a mam VYTOK STRASNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nemate to niektora??

tri bodky

mne sa zdá veľa už aj 5 rokov, dúfam, že sa to bude dať nejak náhradne riešiť... a možno to vyriešim tak, že priateľovi navrhnem bábo... Po 5-ročnom vzťahu.....:)

yasminelka

No,,to hej,,vies,ono je to problemove,lebo mne to sadlo,a tebe asi nie,,kedze to beries uz tak dlho,,radila by som ti bezat ku lekarke a povedat jej to,lebo to by ti malo po jednom dvoch mesiacoch najneskor prejst fakt..:(