Yadine-poradte prosim

Príspevok v téme: Yadine-poradte prosim
Aria

Ahojte zienky, aj ked som dost odporcom antikoncepcie, tak som sa dala ukecat. Ale len preto, ze idem na dovolenku v termine kedy mi vychadza manzes a tak mi lekarka poradila aby som vybrala 2 balenia a vyhla sa tomu. Predtym som brala Logest, ale mala som hrozne stavy - naladovost, nechut na sex. Povedala som jej a to a predpisala mi Yadine. Citala som o nej pozitiva aj negativa, ale neviem sa rozhodnut ci to zasa risknut... Poradte prosim...

Aria

Ahojte, ja som opat tu. Beriem Yadine 3-ti tyzden, ale uz par dni mam take bolesti ako pri menstruacii. Pritom ju mam dostat, vlastne az na buduci tyzden. Je to dost intenzivne, az mam niekedy strach... Je to v pohode?

kačik

yadine obsahuju hormon drospirenon, ten zabranuje priberaniu, opuchaniu, zadrziavaniu tekutin. aj ja som bola milo prekvapena, ked som sa postavila na vahu a kil som mala menej- a pritom som jedla ako obvykle :) ak nie viac , heh

a co sa tyka chuti na sex..no mne s chut dost zvysila, priatel ma uz obcas aj nazve nymfomankou, takze myslim, ze ani tohoto sa obavat nemusis..ale jasne, kazde telo je ine, no drzim Ti s nimi palce :))

Aria

Dakujem pekne. Ja som sa docitala, ze sa od nej pribera, co by ma nepotesilo, ale ono to reaguje na kzdy organizmus inak.. Len dufam ze mi opat neznizi chut na sex, ktora je u mna uz aj tak dost nizka. A Logest ju upne zabil..

kačik

Aria, beriem Yadine sice len par mesiacov, ale upravila sa mi plet, schudla som , a co je najdolezitejsie- nemam take problemy s menstruaciou- niuekolko rokov som mala vzdy v prvy den horucky, vracala som a odpadavala..zatial som velmi spokojna :)

assea

Yadine je špičková antikoncepcia... nemáš sa jej prečo obávať a ak by náhodou nezapasovala, riešenie je vždy...

PS: veľmi dobré rady priamo od lekárov:
www.antikoncepcia.com