Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samozlupovacie ponožky?

BBMM

Princip fungovania ponoziek a priebeh zlupovania koze su podrobne opisane aj v tomto clanku. Mozno to niekomu pomoze pri rozhodnovani ci ano alebo nie. kaviaren-u-macky.blogspot.sk

valeria NZ

Sú perfektné !!!!! Já ich kupujem na krasnadoma.sk a to z toho dôvodu, že sú tam asi najlacnejšie . Funguje to na princípe ovocných kyselín , takže to môžu aj tehotné mamičky a aj cukrovkári - čo je môj prípad. Na pedikúru už nechodím !!! Mám to z dediny ďaleko a kopu detí doma, takže šetrím čas kde môžem.

stastnablcha

neverila som tomu, ale normalne to idem vyskusat ... da sa to kupit v lekarni alebo kde? a som bola v dr.maxe a nenapadlo ma spytat sa na to.. kolko to priblizne stoji ?

EllaBA

Používám samozlupovačky celkom pravidelne a naučila som to celú rodinu. Ja nechám uplne nohy olúpať a potom si ich nakrémujem. Mám pocit, že by som ten proces zastavila, keby som ich v polovine krémovať. Ale nič lepšie som inak na trhu nezohnala a aj cenovo, čo je treba povedať.

Andrea163

Zdravím, mám otázočku. Počas zlupovania kože po použití exfoliačných ponožiek nohy krémujete? Alebo len čakať, kým sa kompletne zlúpu? Ďakujem

tymalevandulova

Ja som si ich kúpila a týždeň nič a až na 8 deň sa začali moje nohy nenormalne olupovať. Nevýhoda bola, že som bola ako had ,ktorý sa zbavuje svojej starej kože, výhoda, že perfektné päty mi vydržali skoro 3 mesiace !! A to som chodila na pedikúru pravidelne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.