Ako fungujú samozlupovacie ponožky?

noraBA

Ja mám veľmi dobré skúsenosti, Používam ponožky už 2 roky a žiadny problém. Nohy sa pekne ošúpali. Samozlupovacím ponožiek je na trhu veľký výber, neviem aké mal pán, ale tie čo používam ja sú na prírodnej báze a využívajú ovocné kyseliny - inak taký istý spôsob ako využívajú dermetologické ambulancie - peeling tváre s ovocnou kyselinou. Používam ponožky značky Skinlite a Purederm. Ako darček som je kúpila všetkým svojim kamarátkam, ale žiadna z nich nemala takúto reakciu. Treba asi vyberať.

Ghostrider89

Prví krát v pohode mierne svrbenie ale druhy krat uz nikdy viac. Popáleniny 2.stupňa naliate pluzgiere. Radsej treba ist normalne na pedikuru.

LuciaBbbb

Ja som si ich kupila s veľkým očakávaním, bohužiaľ namiesto hodiny som ich mala 30 minut (kvôli stipaniu) a dostala som na ne alergiu. Nohy mi cele ocerveneli a koza cela svrbi. Takze za mna uz nikdy viac..

senkova

Pozdravujem, trochu sa bojim ich teraz aplikovať, mám popraskané päty na dvoch miestach, hlboko. Aj to trochu bolí,..Ked sa dostane účinná látka do hlbky tých prasklín, nepoškodí to a nebude bolieť ?

melaniavovo

Ja som skúšala vydržala pedikúra minimálne 1 mesiac asi fakt záleží od rezistencie pokožky. Ale myslím si, že pre tehotné a diabetiky výborná vec, naviac, môžeš celú kúru opakovať hneď po 14 dňoch po ošupaní.

lucka90

My sme ich vyskúšali celá rodina. Ošúpali sa nam presne tak ako opisujú. Mamka ich mala krásne dlho dní aj po ošúpaní. Ale ona nema nejaké extra zle. Ja som taký stredný prípad, mavam tvrdšie päty a po ušúpaní boli síce fajn, ale zas nič extra. Po pár dňoch to bolo to isté. A ocino...no hm..ten ma katastrofálne nohy. Šupalo sa mu teda naozaj riadne. To sme nečakali, ale tiež to malo efekt len na par dní. Ja by si radše nabudúce pedikuru skúsila. Určite je lepšia. A pre mna bolo doslova utrpenie vydržať v tých ponožkách. Strašne ma to znervózňovalo...takže tak. Ale určite to aspoň z časti funguje :)

Ivetababeta

určite aj to tak inzerujú, že to je prírodný produkt bez chemie a že to môžu aj tehotné a aj diabetici. Ja som s výrobkom spokojná a pretože bývam na lazoch je to pre mňa výhoda necestovať a pedikuru si urobiť doma.