je to mozne?

aurore.v

radsej sa porozpravat ako ho psychicky trapit. aj som mu vcera nieco naznacovala, ale nepochopil ze tym mierim na nas vztah. mysli si ze kvoli skuskovemu obdobiu som taka nervozna a chladna. odmietam sa s nim stretavat, vyhovaram sa na ucenie. boze ved uz nie som pubertacka aby som mu z roztopase ublizovala. on si to rozhodne nezasluzi!!!!!!!

slusny_muz

je koniec, nepomoze ani dovolenka, nic..jednoducho si ho vazis, mas mozno rada ale nemilujes...to a neda si povedat..je to dobry clovek, budem ho milovat....jednucho si pohovorte a povedz mu co tio beha hlavou

aurore.v

kočky myslite ze sa mam s nim o tom porozpravat? on citi ze nieco nie je so mnou v poriadku, som k nemu chladna, ale nepomozem si, nedokazem sa usmievat ked to nejde. Vravi ze to nie som ja aku ma spoznal

shakt

Ty sama musis vediet,ci ma buducnost,ci chces byt s nim...my nevieme co citis..len prijmi odo mna jednu dobru radu..raz budes lutovat... dobri muzi,ktori vedia skutocne milovat z neba nepadaju!!! skus to prehodnotit,skus cosi preto aj urobit, nie iba..laska pominula-dovidenia..myslim,ze si nezasluzi taketo jednanie.Dufam,ze sa neurazis.. Vztah prechadza roznymi uskaliami, a ak pri prvom probleme hned na to kasles... tak ti za to nestoji..ak ti na niecom zalezi,urobis aj nemozne aby si to zachranila a uchranila pre seba.
Vela stastia...

aurore.v

ale aby ma presla zamilovanost po takej kratkej dobe? pripada mi zvlastne pokusat sa teraz ozivovat nas vztah spolocnymi dovolenkami, co potom budem robit po desiatich rokoch spolocneho zivota? chapete co tym myslim? a ci vobec ma nas vztah buducnost?

shakt

Nie nepresla ta laska,ale zalubenost a to je rozdiel..kazdy vztah sa vyvija a nemoze to byt stale take ako na zaciatku...porozmyslaj,preco si vlastne s nim,co sa ti na nom paci, co si na nom vazis...jeho usmev,pohlad... ako sa k tebe sprava...

ethel

no tak to je dosť krátka doba,to je fakt..keby ťa to prešlo po 10 rokoch..ale takto..možno by pomohla spoločná dovolenka..alebo niečo na oživenie vzťahu..