Dal prednost stetke, teraz sa chce vratit

Príspevok v téme: Dal prednost stetke, teraz sa chce vratit
milli11

Caute. Pred par rokmi sa mi pacil chlapec. On si vsak zacal s inou. Vsetci vedeli, ze ona bali kazdeho, ale on ju este zastaval, ze taka urcite nie je, ze jej to len zeny zavidia, lebo dobre vyzera. Zistil vsak, ze este pred nim si zacala s 2 inymi a s 1 dalsim si zacala este pocas chodenia s nim. A so vsetkymi sa striedavo stretavala.

Za toto s nou prerusil kontakt. Kym bol predtym plny sebavedomia a drzosti, teraz posobi ako zbite zviera. A teraz by sa chcel vratit ku mne, sprava sa ku mne dobre, robi kvoli mne veci, ktore by nemusel. Co mam robit? Paci sa mi, ale myslim aj na to, ako sa zachoval v minulosti, ktorej dal prednost. Uz sme si aj parkrat vysli na kavu, ale ja som stale odmerana. Napr. ma chcel chytit za ruku, ale ja som sa odtiahla s tym, ze este potrebujem cas.

Dakujem.

milli11

Nie, predtym sme nerandili, ale asi tusil, ze sa mi pacil. Ja viem, ze kazdy robi chyby, ale niektori mi pridu nepoucitelni.

Bio

Ahoj, nikto nie je dokonaly, kazdy ma pravo robit chyby je to len na Tebe ci mu das sancu alebo nie. Mudrost ide s vekom, predtym ho pritahovala krasa dnes si mozno vazi viac nieco ine.