A zase to hrozné akné. .

Príspevok v téme: A zase to hrozné akné. .
Mirka23197

Dobrý deň,
mám jeden veľký problém ktorý ma trápi uz skoro pol roka. Leto som strávila s čistou pleťou v slnečnom Španielsku, ked som sa tu na Slovensko vratia vyhodila sa mi na tvari jemna krupicka s par vyrazkami. Zzabehla som s tym ku kožnej nech mi to da ako tak doporiadku ta mi povedala ze je to zmenou prostredia a hlavne alergia na slnko, o mesiac na to som sa k nej vratila so zapalenymi bolestivimy vredmy v oblasti sánky brade a krku. Samozrejme ze mi to nedalo si do toho nesprtat. Bez makeupu uz nedokazem ani chodit po dome. Presla som vsetkych doktorov, mam vveľmi oslabenu imunitu, prave teraz mi zistili aalergiuna kravske mlieko a silny zapal mocovych ciest. Antibiotiká mi na tvar nepomohli na mocove cesty ano. Viem určite ze mam c tele nieco nejaký zapal. Najhoršie na tom je že kožná mi chce naordinovat aknenormin, no mam len 18 rokov nikdy som s týmto nemala problem s takou pletou. Poradte mi neviem co uz mam robiť :(

Hafera

Dobrý deň.
Ja mám vynikajúce referencie od zákazníkov s jedným produktom ktorý nielen uľaví od rôznych bolesti(kĺby,svaly,dutiny,bolesti hlavy,opuchnutia s bolestivého narazenia, migrény,bolesti v oblasti srdca,žaludku-pálenie záhy, atď) ale výrazne sa zlepšujú výsledky cukru v krvi čím sa lieči cukrovka. Takisto mám skúsenosť s vyliečením tzv nehojacich rán pri cukrovke.Zlepší sa zrak ,problemy s dýchaním,zacpou a prostatou.Riešia sa myómy , cysty na vaječníkoch a rôzne gynekologiké problémy. Znižuje sa vysoký chlesterol do ptimalnej úrovne, zlepšuje sa funkcia štítnej žľazy .Zníži sa vysoký krvný tlak alebo zvýši nízky .Pôsobí rôznym proti kožným defektom -ako akné ,lišaje,psoriáza,vrásky na pleti a krku,na rôzne poškodeniami pokožky-popáleniny,mokvajuce a rezne rany,bradavice,vredy ,pupienky, pľuzgiere ,kŕčove žily Veľmi rýchle hojí pooperačné jazvy -takmer bez viditeľnosti.Mám dobre výsledky pri liečbe s nádchou a prechladnutím u detí .Ľudia mi referujú zvýšenie energie a výdrže,lepšiu pamäť a koncentráciu.Produkt pôsobí preventívne proti onkologickým chorobám,posiluje kardiovaskulárný a imunitný
systém.Veľmi dobre pôsobí proti únave napätiu a stresu.Zlepšuje spánok ,trávenie ,metabolizmus ,pomáha pri astme a rôznym pľúcnym problémom,kašlu,zálalu priedušiek .Fajčiarom pomáha pri odvykaní z fajčenia. .Zlepšuje sexuálne funkcie a obnovuje aktivitu.Pre viac info ma kontaktujte :hafera1964@gmail.com

kikarika1

budeš to musieť pretrpieť, po čase sa ti pleť upokojí, ale trvá to naozaj dlhšie - aj pár mesiacov...mne sa stalo to isté čo tebe, vrátila som sa z dovolenky, pri mori som mala krásnu pleť a do jedného mesiaca po dovolenke, som sa strašne vyhádzala..pri mori je celkom iné slnko, ako u nás a my na SVK nie sme zvyknutí na tak silné slnko....hlavne to vydrž a od kožnej nepoužívaj žiadne vodičky, krémiky, lieky, ktoré by ti asi veľmi rada predpísala....nič nezaberá! skús radšej prírodnú kozmetiku..