Už tretí mesiac mám bolestivé prsia čo mi je?

Príspevok v téme: Už tretí mesiac mám bolestivé prsia čo mi je?
danuta

Nebolia ma pred menštruáciou ale väčšinou týždeň po nej asi dva a pol týždňa v kuse niekedy aj celý mesiac vôbec neviem prečo vysadila som antikoncepciu lebo som si myslela, že je to z nej, ale nepomohlo, nikdy som to nemávala, až posledné asi tri mesiace, neviete z čoho to môže byť? Bola som na sono a nič mi nezistili

[zruseny35]

-a niesi tehotná?
-alebo si nepribrala viacej ? (zopár kíl-aspon 5kg za dva-tri mesiace )
-tu antikoncepciu skus nebrať aspon 3mesiace,hormonalne lieky toto niekedy sposobuju..

orchidejka

ja som mala daco podobne ale len na lavej strane a tiez ma hocikedy nevysvetlitelne bolela. neskor som zistila, ze to mam z chrbtice, zablokovane ci stuhnute svalstvo a odtial mi potom bolest vystrelovala smer prsnik. dokym som zistila co je vo veci presiel hadam aj polrok. a pomohla masaz, uplne jednoducha ani nie maserom, ktora pouvolnovala vsetko mozne svalsto a odvtedy ma uz neboli

Biela Kobra

Ja to mám celý život. Sú na to rôzne lieky, ale všetky majú vedľajšie účinky. Lekárka ti musí nastaviť hormonálnu alebo nehormonálnu liečbu, ktorá ti vyhovuje. Tak či tak musíš problém diskutovať s gynekologičkou.

aaaa2

To iste mam aj ja beriem ha a boli ma len pravy prsnik a tiez to nesuvisi s menzesom.Na gynde som bola minuly rok a sono bolo ok aj tak sa bojim mam strach,tie pocity v tom prsniku su neprijemne hrcku som nenahmatala.