Nič ma nebaví, ale chcem najsť cestu po ktorej budem kráčať štastný

Príspevok v téme: Nič ma nebaví, ale chcem najsť cestu po ktorej budem kráčať štastný
pacient123

mam 18sť rokov som sám som slobodný, nemám nič ale viem že mi nejaká nadej tipu že mi bude lepšie že sa raz všetko zmení nepomôže......mam sociálnu fobiu a aj akné ---mam brutalne depresie a dokonca niekedy sám seba nenávidím za to aký som neschopný nič sa mi nechce robiť naplno dosť často nechcem biť pozorovaní pri tom čo robím nwm prečo bojím sa trapasu ----počul som o lysohlavkach, že pomahajú pri depresiach ......to je jediný liek ktory mi asi môže pomôcť viem že je to droga ale potrebujem zmeniť osobnosť lebo v tejto koži v akej som teraz sa necítim moc dobre ......lysohlavka blokuje niečo čo zachytava depresie v hlave ---je to vedecky dokazané a nielen že odstranuje debku aledodáva aj sebavedomie ----kto s tím má skusenosť z lysohlavkamy ? som fakt na dne to čo žijem teraz nieje život som fakt v šoku že nevidím žiaden zmysel života všade kde sa kuknem tak vidím len samé zlo,utrpenie,namyslenosť a vela inych zly vecí ----nwm ako mám hladať boha ..ževraj kednajdem boha tak budem štastny ale ako ho hladať ...podla mna on je všade aj teraz pri mne nemusím ho hladať ked viem že je tu ? verím v neho,moc do kostola nechodím uznavam no ale fakt verím v nehomilujem ho nadovšetko vela krat si s ním len tak pokecám ----

Rea3

Ja som mala dlhé roky problémy s depresiami a sociálnou fóbiou, obrovsky mi pomohla terapia Cesta a texty od Abraham-Hicks - napr. tu: abrahamhicks.sk

pacient123

Nina....závislosť viem ovládať ,akože fakt nemám dôvod žiť tak nwm či je lepšia volba žiť ale brat drogy alebo umrieť ? ....v kuse mám debku atd ,,,viem že s takím pocitom sa nemá fetovať ale ked idem fetovať tak som štastný a prettím ako si to dam debku nemam lebo viem že budem čoskoro štastný ,,,samozrejme že nemám skusenosti ,vyskušal som len možno max 5krat travu :) ale vyštudoval som si toho dosť a najviac ma zaujali lysohlavky že budem ako v neby a všetko budem vnímať tak krasne ,,viem že vedia dať aj opak ale dam si to zo štastim no

Nina.

pacient123 - to je fajn, že si čítal a počul. Lenže tu ide o skúsenosti. Never všetkému čo niekde prečítaš alebo započuješ. Máš o drogách celkovo dosť skreslené predstavy.
Kokaín je silný, ale je hlavne veľmi škodlivý a môže vyvolávať silnú agresivitu.
Heroin vyvoláva v prvom rade extrémnu fyzickú aj psychickú závislosť a to dosť rýchlo a chuť na heroin a následky na zdraví ostávajú už potom väčšinou skoro po celý život.
Čo sa týka extázy, tak s tou neplodnosťou by som to nebrala moc vážne a to, že si dáš extázu, neznamená, že budeš stále tancovať. Extáza sa užívala na diskotékach a rôznych tanečných párty, len preto, lebo vyvoláva euforiu a človek má plno energie a lepšie preciťuje rôzne veci ako napríklad dotyky a tak isto aj hudbu, preto sa pri nej logicky dobre tancovalo a človek vydržal tancovať intenzívnejšie a dlhšie.
Pervitín vyvoláva taktiež silnú hlavne psychickú závislosť - zdravotné následky, ktoré si opísal sa vyskytujú pri dlhodobejšom užívaní.
Hašiš nie je to isté čo tráva - má podobné, ale silnejšie účinky a môžu sa pri ňom vyskytnúť aj mierne halucinácie.
Čo sa ale týka teba osobne, tak by som sa vyvarovala akýchkoľvek drog, pokiaľ budeš na tom psychicky tak zle ako na tom si. Nemyslím si, že v súčasnej dobe by ti to mohlo pomôcť, pretože by si pravdepodobne veľmi rýchlo prepadol do závislosti. A každopádne tvoje psychické problémy by sa s najväčšou pravdepodobnosťou zväčšili ešte oveľa viac. Nemám proste z teba pocit, že by si to zvládol. Mal by si v prvom rade najprv zájsť za psychologom, alebo psychiatrom.

jajaa

vieš čo účinkuje na sociálnu fóbiu? návšteva psychológa, psychiatra, akné - liečba u kožného (neviem či sa už liečiš, ale mnohým liečba akné pomohla zmierniť až odstrániť), ďalej skúsiť sa stravovať zdravo, cvičiť, pretože pri cvičení sa uvoľňujú endorfíny a zároveň s trénovaným telom nadobudneš aj sebavedomie. Ak si chceš ešte viac skomplikovať život alebo prísť úplne o zdravý rozum, tak nech sa páči, experimentuj s drogami...vyber si cestu, možností máš dosť, je to tvoj život...

pacient123

Nina..mina droga?aka?..heh vypičital som zi ze lyzohlavky su zo vsetkych drog najzdravsie ..taka trava sposobuje schizu...koks bez debaty ,je silny....herak now.koment brutal,extaza moze sposobit neplodnost a nechcem v kuse tancovat...pervitin elforia brutal ale poškoodzuje kožu lupe sa atd zuby hniju no fuj....Hašiš to iste co trava....lysohlavka sposobuje super zazitok a dodava pocit zevraj vyrovnavosti sam so sebou je naj volba ..niesom fetak do kopi som vyskusal.len tri krat travu a aj to v malom Mnostve

pacient123

Mirada....mas pravdu ja a iny podobny mne sme hlupy ze nas nic nebavi ale nie kazdy ma taki zivot ktory človeka baví...filozofiou sa aj zla vec da vysvetlit optimisticky