Preco chlap chyti za ruku zenu az ked ma uvidi?

Príspevok v téme: Preco chlap chyti za ruku zenu az ked ma uvidi?
milli11

Mam taku otazku, mozno menej vazneho charakteru. Tyka sa to parikov, ktori sa prechadzaju.

Obcas, ked idem po meste, stretnem parik mladych ludi. Idu len vedla seba, nedotykaju sa. Akonahle sa priblizuju blizsie ku mne, pozru na mna a ten chlap chyti za ruku zenu, pri ktorej kraca a este sa na mna vitazoslavne usmeje, ona sa tvari normalne.

Preco? Nie je to divne? Skor by som pochopila, keby ta zena chytila za ruku toho muza, ze na mna ziarli, ze sa ten jej rad pozera po inych zenach. Ale takto? Vobec nechapem. Stretli ste sa s tym aj vy?

ahink

...aj mne sa to obcas stava. Alebo sa stava aj to, ze su dvaja spolu..dotycny pokukuje a potom zacne prejavovat voci svojej partnerke iste prejavy ci bozkavat ju a popritom hladi pozera sa na inu))

killingspree

mozno len take typicke chlapske predvadzanie sa, resp. chce ti dat najavo, ze ON sa vie postarat o zenu, neviem to popisat, take chlapske vytahovanie sa... ze ON ma zenu... "ty si tu mohla byt, ale je tu ona" - aj ked toto je prehnane povedane, ale asi chapes, ze? :D
je to skor komplex toho chlapa, nez cokolvek ine.