Pharmatex

Príspevok v téme: Pharmatex
majss10

Ahojte, používam pharmatex už takmer mesiac. Nevyhovovala mi HAK pretože je to veľký zásah do organizmu a práve ten môj zareagoval nie veľmi pozitívne. CHcem sa spýtať užívateľov PHARMATEX-u ..ked sa s priateľom ideme milovať pred tým dáme PHARMU. počkáme preistotu a ideme na to avšak po sexe má partner celý penis biely od toho krému - myslíte že ej to v pohode čo sa ochrany týka ? že mám pocit že mu cely krém ostane na penise tým pádom vo mne nič :/ Dkikičko za odpovede

martin_25

pharmatex je ucinny. s priatelkou som ho pouzival, ale nerobil som sa do nej. ale je spolahlivy. teraz sice chodime bez nicoho, ale to som spolahlivy zas ja :)

janka32janka

Ja som uz o pharmatex nieco pocula ale neviem ci je to dost ucinne. Doktorka mi zakazala brat HAK pretoze mi hrozila tromboza... Chcem sa opytat, ked pouzijem pharmatex krem podla navodu ako som to citala, tak sa moze partner do mna spravit bez toho aby som otehotnela? Ci az taky ucinok to nema? Dakujem

janka32janka

Ja som uz o pharmatex nieco pocula ale neviem ci je to dost ucinne. Doktorka mi zakazala brat HAK pretoze mi hrozila tromboza... Chcem sa opytat, ked pouzijem pharmatex krem podla navodu ako som to citala, tak sa moze partner do mna spravit bez toho aby som otehotnela? Ci az taky ucinok to nema? Dakujem

užívateľ 123

Je to v pohode,nemusíš mať strach ja s manželkou to používame pravidelne a mám tiež celý penis od toho , ale pozor na používanie sprchových gélov a mydla po.