Neparfumované vložky

Príspevok v téme: Neparfumované vložky
petunkeve

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť, ktoré vložky nie sú parfumované? Mám pocit, že všetko parfumované mi začína robiť zle tam dolu.Používala som vložky Naturella,ale zistila som,že sú parfumované a moje telo je na ne zrazu úplne alergické, preto by som potrebovala poradiť, ktoré sa dajú bezpečne použiť.Ďakujem veľmi pekne za rady :)

bebe25

Ahojte ja dlhodobo pouzivam uz len anionove vlozky, nedam na ne dopustit. Okrem toho, ze sa mi este pri nich nestalo, ze by ma "sklamali" a to mam naozaj silnu menstruaciu, mi vyliecili niekolko neduhov. Pri velmi silnej menstruacii, kedy nestaci jedno balenie vydrzi jedno balene anionovych vloziek, pri slabsich menstruaciach vydrzi aj na tri krat. Kazde balenie obsahuje aj samovysetrovaci test. 5elementov.sk

Matej

Dobrý deň redka a kkaffik.

Oslovujeme vybraných aktívnych prispievateľov nášho fóra ohľadom činností, ktoré portál ZDRAVIE.sk plánuje v budúcnosti realizovať. Všimli sme si aj Vás.

Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás, prosím, na email: info@zdravie.sk

redka

ano su aj parfumovane... vsetky co maju v nazve deo alebo fresh alebo podobne srandy... tie co kupujem ja roky rokuce na obale parfum nespominaju

cz.hartmann.info

tasty

redka
ria DEO sú parfumované, je viacej druhov tých ria vložiek, preto treba čítať tie drobné písmenká :-) to isté platí pre iné značky

príklad:- tie na pravo sú parfumované DEO
slecna.info

tasty

áno ria sú dobré mám ich rada veľmi, cena je úplne super sú lacné, ale treba čítať popis s drobnými písmenkami, .. lebo sú aj parfumované tuším (nie som si istá)