Ako ,,prehodit'' ofinu a cesticku na vlasoch na druhu stranu?

Príspevok v téme: Ako ,,prehodit'' ofinu a cesticku na vlasoch na druhu stranu?
zltalalia

Prosim vas pekne ma niekto podobny problem? Mam dost pevne a huste vlasy a mam ofinu ,,nabok'' a uz je dost dlha a chcela by som cesticku na stred hlavy a ofinu rodelit na polovicky. Lenze vobec sa mi to neda, ked to urobim vyzera to smiesne, ta ktoru som otocila odstava, vobec nepekne neprilieha, to iste aj cesticka, a o chvilku su vlasy tam kde boli. Na druhej strane zase vyzera ako keby tam nieco ,,chybalo''. Uz som to skusala aj s umytymi nevysusenymi vlasmi a nic. :/ ako keby sa tie vlasy mali ,,svoje miesto''. Je tovobec mozne? ze meaju nejaky sklon pod ktorym rastu a inak ich dat nemozem?? Lebo mam kamaratky co maju sice jemne vlasy ale ofinu a cesticku si prehadzuju ako pride :(
Dakujem pekne

zuzi74

zltalalia, ja som si zvykla na cesticku uplne bez problemov. Ved som ich vlastne prehodila len z lava do prava a bolo:-) Pamatam si ako mi kolegyna povedala, ze som taka ina, ale ze to mam krajsie. Ono to bolo tym, ze vlasy boli take nadychanejsie pri korienkoch, pretoze predtym boli roky zvyknute na opacnu stranu a na tej boli uz splasnute. Ta cesticka sa formovala maximalne do mesiaca. Pravdupovediac uz som to chcela aj vzdat a prehodila som ich zase na povodnu stranu, ale ked mi kadernicka povedala, ze to bude casom ok a ze vlasom to len prospeje, tak som to opat skusila a vydrzala.
Inak za mlada som nosila cesticku na stred.

ladyblack

Ja ked chcem mat cesticku na bok nie je problem,tam mi nejak vzdy vlasy idu same :D ale obcas tiez ak chcem mat cesticku v strede tak mi vlasy zvyknu divne stat :D preto este kym ich mam mokre si ich rozdelim ako chcem, a aby tak uschli, tiez ich trochu prejdem hrebenom, aby som vlasy pri korienkoch uhladila..a pri suchych pouzivam zehlicku. Par krat nou prejdem pri korienkoch, trochu ich uhladim gelom a je to.

Ale je pravda, ze cesticku mozem mat iba na lavom boku, skusala som si raz dat na opacnu stranu a to mi uz nepomohol ani hreben, ani zehlicka,stale to vyzeralo dost divne a neprirodzene :-/ viac som nepatrala ako to napravit, ale mozno je to ozaj o tom aby si vlasy trochu zvykli.

zltalalia

Dakujem pekne za rady ! :) Prosim ta zuzi74 za ako dlho si tvoja cesticka asi zvykla?? a co je dolezitejsie ..ty sisi na to zvykla?? lebo predsa ked nosis roky vlasy na jednu stranu tak to moze byt problem.. takze nemalo by to byt tak ze vlasy rastu pod nejakym sklonom ano? vsetko je to otom ako ich ucesem .. nerada by som ich nejako nicila ..

zuzi74

Ja mam jemne vlasy, ale s prehodenim cesticky som mala teda dost problem. Kadernicka mi povedala, ze vlasy si musia len zvyknut a ze je dobre menit cesticku, lebo vlasy pri korienkoch oslabnu ak su stale len na jednej a tej istej strane. Dlhe roky som ich nosila na jednu stranu prehodene a zrazu ten sok...opacna strana:-) Ja som si ich davala do copu a nanasala ku korienkom penu, aby som ich uhladila co najlepsie. U teba bude vhodnejsi asi gel alebo vosk kedze mas pevne vlasy.
Ta moja cesticka si naozaj zvykla.

Noelani

Ja mám tiež to isté. Mám to na boku a keď chcem do stredu môžem zabudnúť ;D takže nosím to už len na boku ;)