Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti

Príspevok v téme: Seriozna zoznamka na nete.....skúsenosti
[zruseny35]

Mám osobnu skusenosť so "serioznou zoznamkou" cez internet (Partner na úrovni )
Pod tým "seriozna" a "naroky na partnera " :
-patria profily aj mužov ktorý pracujú ako murári alebo aj nezamestnaní muži
- alebo muži čo nehladaju vzťah ale "..."
- 2h vyplnovanie vlastneho profilu cez nejaku psychologicku analýzu
-človeku "vygenerujú " potencionálne podobného partnera cez vaáš vyplnený psychologický profil,ale ked si tam človek zadal " do 50km od miesta bydliska",prišlo mi kopec mužov až z opačneho konca republiky.
-registrácia zdarma je naozaj len registrácia.Fotky v profiloch sa prezerať nedaju ani odoslať správy nemožete,takže si človek musí zaplatiť "zakladnu taxu"=AKCIU cca 11e /3mesiace.Problem je,že to treba vyplatiť cez číslo platobnej karty-čiže sa to automaticky strhne-ale aj po tých troch mesiacoch !Ale už v plnej sume (už za 23e na mesiac).Nefunguje to ako na Pokeci-cca 1.9e za mesiac PLUSka,a ked čas vyprší ,už vám tie vyhody len vezmu ale nestrhavaju automaticky nadalej z kreditu .
Chcela som to dat zrušiť a zavolať im ,ale je tam kontakt len do Nemecka (nemecke číslo ) Zmluva je dlhá na 4 A,a asi mi chýbaju 3 tituly aby bola vobec zrozumitelná.
Už viac ako rok tam však nechodím,a vymazať profil sa nedá.Neustále mi vsak chodia od nich meily (ako spam) ,upozornenia aby som si dala do profilu fotku,a ako si do 3 mesiacov najdem partnera.
Ako sa toho zbaviť ? Pošlu na mna exekutora? -koli neutálemu strhavaniu z učtu som si dala vymeniť bankomatovu kartu (pre jej číslo,ktore tam treba pri "akci" /zaktivovaní profilu vpísať ).

Ludka 25

Moja situácia je vyriešená. Vlastne po obdržaní upomienky som ihneď písala e-mail na adresu, ktorá bola uvedená v správe. Dnes mi prišla odpoveď, že mi upomienku poslali omylom, že môj profil je už dávnejšie vymazaný. Že mi môže prísť ešte jeden email, keďže je generovaný automaticky, ale že ho mám ignorovať.
Chcem teda tiež poradiť ostatným, ako som vlastne postupovala. Keď som sa na stránku zaregistrovala, vyhodilo mi tam spôsoby platieb. Je to tam mylne uvedené, že 4,99 za mesiac. Ono to je vlastne za týždeň. Keď mi z účtu odišlo 120 eur, okamžite som začala študovať obchodné podmienky a našla som časť odstúpenie od zmluvy, kde bola e-mailová adresa na zákaznícky servis. Hneď som poslala e-mail, že som bola uvedená do omylu a že odstupujem od zmluvy a žiadam o vrátenie peňazí V priebehu 3 dni mi odpovedali a moju ziadost akceptovali. Chcem podotknúť, že ak sa vám stane, že sa zaregistrujete a zaplatíte nejakú sumu, vlastne ste tým uzatvorili zmluvu.. Ak budete chcieť odstúpiť, hneď píšte na zákaznícky servis, že odstupujeze od zmluvy a žiadajte vrátenie peňazí. Treba to urobiť do 14 dní Mne sa to takto podarilo, tak dúfam že aj ostatní budú mať šťastie.

Ludka 25

Tiež som sa zaregistrovala na stránke singles 50 a, keďže ponuka platieb je tam dosť nezrozumiteľná, domnievala som sa, že platím iba 4.99 na mesiac. Mne však bola stiahnutá čiastka okolo 120 eur. Keď som to zistila, okamžite som požiadala o odstúpenie od zmluvy. Asi o dva dni mi prišla odpoveď, že lutujú, že som nesprávne pochopila platobné podmienky, ale že súhlasia so skratenim členstva na 1 mesiac a že zvyšné peniaze mi vrátia. Išlo o čiastku 99,80. Tá mi bola vrátená na účet. Myslela som si, že týmto je vec vyriešená. Žiaľ dnes mi prišiel email o vymáhaní pohľadávky 160,40..Že sa im vraj nepodarilo stiahnuť z účtu. Ja som sa vlastne po spomínanej refundacii, keď mi vrátili peniaze na účet, nikdy na túto stránku neprihlásila. Pritom, keď som s nimi komunikovala cez email a požiadala o odstúpenie zmluvy, pýtala som sa, či musím aj v tomto prípade požiadať o výpoveď členstva. Odpoveď mi neprišla, tak som to, ako som to spomínala v úvode považovala za ukončené. No dnes nastal problém, preto by som bola vďačná, ak by sa ozval niekto, kto by vedel v tomto poradiť. Ako postupovať. Či je ozaj potrebné posielať písomnú výpoveď kdesi do Luxemburska alebo sa to dá aj e-mailom. Môžu to dať aj exekutorovi?

myzu

Ľudia prosím vás nemáte nejaký email alebo telefonický kontakt na užívateľa Luiggi? Súrne ho potrebujem kontaktovať ohľadom toho formulára na zrušenie členstva. Prosím ak niekto máte na neho kontakt prosím vás veľmi pekne píšte na email myzu.881@gmail.com. Ďakujem. PS: JE TO SKUTOČNE DÔLEŽITÉ.

Ja1

Uz som poriešil, ak by niekto potreboval pomôcť napíšte sem poradím vám, su to obyčajný zlodeji nebojte sa ich.