Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
malybojko

Blbá otázka viem, ale môžem otehotnieť beh pohlavného styku ?? Resp. urobil sa mimo mňa a zvyšky, ktoré mu ostali na palcoch poprípade na penise pri "šúchaní" / palcovaní vnikli do mňa...alebo z "šuchania" a nechtiac vošiel do mňa ... ale hneď ho vytiahol ... Od toho prvého prípadu som už dostala 2krát menštruáciu a od toho nechtiac prípadu čakám, bolo to pred dvoma týždňami a od vtedy sa cítim nejak divne,mám bolesti v podbrušku, cítim sa tak nafúknuto ale skôr tie bolesti idú od spodnej časti chrbta - kríže,obličky...
Žiadne iné príznaky nemám..

malybojko

Dobre, ďakujem..ja už len dodám toľko, že nešlo len o šúchanie alebo bol aj vo mne a nie palcami..na to narážam..

liberta25

prosim ta pekne, ty si nastuduj biologiu. vies, kde mas vajicka? a vies ako vyzera, ked chlap ejakuluje?
dokazes pochopit rozdiel obtriet sa prstami alebo hocicim o vchod posvy a urobit sa priamo?
pochopis, ze okrem inych veci, ktore musia nastat, tak jedna z nich je aj to, ze spermia musi dojst ku vajicku, aby si mohla otehotniet? tak bud tu normalne vysvetli, ako sa ta jeho spermia mohla k tvojmu vajicku dostat alebo sa prestan vypytat hluposti.

malybojko

Veď práve, že bol vo mne dnu a spermie sa mohli spustiť, resp. tie kvapôčky nie celý ejakulát, za tých pár sekúnd. Inač by som nebola tak zúfala, viem, že z ducha svätého neotehotniem.

malybojko

Veď práve, že bol vo mne dnu a spermie sa mohli spustiť, resp. tie kvapôčky nie celý ejakulát, za tých pár sekúnd. Inač by som nebola tak zúfala, viem, že z ducha svätého neotehotniem.

Noelani

Nato aby si si otehotnela by potreboval on byť v tebe dnuka a spustit spermie! Bez spermií to nepôjde. Dúfam že si teraz kľudná. Nabudúce použite KONDOM dúfam že to poznate

Noelani

malybojko
Dnes 16:30??.??.134.166
Mám problém, 4 deň mi mešká červená..

Nemala som tak úplne sexuálny styk, vošiel do mňa prvý krát, asi tak na 2-3 sekundy..k vyvrcholeniu však nedošlo ani pred tým a ani počas,takže to nebol opakovaný pohlavný styk.. urobil sa až po dlhšom čase, samozrejme mimo mňa.

Je šanca, že by som otehotnela, v prípade, že sa uvoľnila nejaká ta kvapôčka za ten krátky čas ? Mám bolesti v podbrušku, nič viac

Vďaka

Noelani

Nechápem prečo ti jedna správna odpoveď nestačí a musíš tvoj problém každý deň sem dávať a keď nedostaneš pre teba Dobrú odpoveď tak tému vymažeš

liberta

mile :). si asi dost mlada. nie, nemozes byt tehotna. ak by sa aj spermie dostali niekde na zaciatok tvojej posvy, same putovat nebudu. takze by musel vniknut so spermiami dost hlboko do teba a este ich aj nejako nastartovat, aby sa pohli ku vajicku, potom by to mozne bolo.