Migréna s aurou dá sa liečiť či už len čakať na mozgovú porážku

Príspevok v téme: Migréna s aurou dá sa liečiť či už len čakať na mozgovú porážku
migrenicka

Mám dennodenne migrény Z výpadkami zraku alebo vidím neustále farebné scotomy asi si zoberiem život lekári sú bezradny nik mi nevie pomôcť už nevládzem žiť to nieje život ale trápenie tá aura Co vidím má privádza do šialenstva vzdavam sa života vyskúšala som všetko nič nepomáha od lekárov cez liecitelov až po diéty zmenu stravy vôbec nič... Mám z toho úzkosti depresie som zúfalá

ahojky

ahojte, tiež sa mi asi 5x v živote prihodila migréna s aurou a skutočne to je nepríjemné, no podla mna je horšia ako tá auta tá bolesť hlavy, ktorá prichádza po nej.. odporúčam dať si predpísať tabletky Quarelin, ktoré okamžite zabránia dostaveniu sa migrény.. je však potrebné túto tabletku užiť už pri počiatočnom pociťovaní aury, teda pri prvom symptome, u mna je to napr taktiež problém so zrakom, vidím rozmazane, neskor mi strpne prava ruka a prava polovica tváre, potom mám poruchy reči a neviem čo rozprávam, násldne to prejde a nastane neskutočná bolesť hlavy, ktorá trvá aj dva dni, no hroza.. ja si ten quarelin šupnem už ked vidím obrazce pred sebou a keď mi začne trpnuť ruka, neskor už možno nezaučinkuje a prišla by aj bolesť hlavy.. pozor však lebo tá tabletka je veľmi silná, stačí z nej užiť polovičku :-)

šanc

myslím trojklaný nerv, nájdi si podľa obrázkov na nete, kde má tento nerv cesty, nájdeš si bod, kde by si ho mohla stimulovať a zatlačíš, budeš pri tom cítiť asi presne ten pocit, ako pri záchvate, ale to len chvíľu a do nekonečna to nejde. Ja som si ten bod našiel za krčnou tepnou. Chrbticu ti nemusí manuálne naprávať, sú aj iné uvoľňujúce cviky, ktoré chiropraktik pozná. A ten liek som si kúpil v lekárni.

Noelani

Nemala som ju každý mesiac mne prišla raz tak každý 2 mesiac či 3 ale trvalo dlho! Si dokonca aj pamätám že má migrena chytila v noci a búcha la hlavu o skriňu pretože tie bolesti boli neznesiteľné

migrenicka

sanc ..problem je v tom ze ja nemozem si nechat napravat chrbticu lebo som po operacii tazkej skoliozy a mam titanove tice v chrbte ,,,,uz som rozmyslala ci to nieje aj z toho ....a aky nerv mas na mysli ze treba stlacit ?

Noelani

Píla som ju počas migrény celý deň. Ja mala to isté čo ty nepočula nevidela ležala s čiapkou v posteli som si myslela že umieram. Ešte niečo som nasla môžeš aj doplnky skúsiť. Tie tbl nemôžem nájsť ono je to už aj 10 r

www.badatel.net

migrenicka

dobree dakujemm ti za radu ....skusim ten caj teda..a ako casto si ho pila? ty si ake migreny mavala ako casto ..mne ani ta bolest neprekaza ako ta aura ...a to ze nemozem komunikovat a trpne mi tvar

šanc

migrenicka,neviem, ako to mohli takto natočiť to video, ale presne toto som zažíval. A ako som si pomohol? Po 101 vyšetreniach, CT-čkach,MRI a zubároch, čo my neostalo skoro nič v ústach /už mám náhradu/, som sa o to začal sám zaujímať. Pre bolesť som sa zvíjal niekedy po zemi.

Takže: v prvom rade som si našiel dobrého chiropraktika, ten sa my venoval dosť dlho a napravil my hlavne problematicjú krčnu chrbticu. Potom som sa zameral na trojklanný nerv ktorý bol blokovaný krč. chrbticou homeopatikami, presnejšie hypericum perforatum 30. Zuby, ktoré my ostali som sinechal opraviť pre podozrenia nakovy a baktérie, ktoré tie kovy priťahujú. Následne som si začal čistiť telo od toxínov, ktoré dennodenne do seba dostávamé. Male by si si prečítať aj niečo o škodlivom prostredí okolo seba,ajkeď sato nezdá, aj doma nás obklopuje množstvo rôznych škodlivín.

Pokračovať by som mohol aj ďalej, ale na túto nepochopiteľnú chorobu som si musel prísť sám, a fungovalo to, ostatné veci ti napíšem, ak budeš chcieť neskôr. Ešte mám aj prvú pomoc na to, a to tlakom dvoch prstov na tento nerv.

Skús to a uvidíš.

Noelani

Mne dala neurologicka na SK dake tbl názov si už nespomeniem. A tie som brala keď som dostala migrénu. Keď som sa presťahovala do zahraničia ma to prešlo a potom som rok mala obdobie täze som si myslela že sa asi zabijem. Bolesti a kŕče že. . . No a tie tbl som už nemala tak som sa dočítala že kamilkovy čaj s medom je dobrý tak som ti pila a po čase som sa jej zbavila že sa mi už nevracia. Neviem skús ten čaj možno aj tebe pomôže. Mám teraz trochu času kuknem na nete ako sa tie tbl volajú a keď nájdem dám vedieť