Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

bromélia

velmi malý pod 170cm, tucní, zavalití, vychudnutí že im nohy v nohaviciach lietajú, bez zadku, bez hrude, plešatí,dlhé vlasy, krivé zuby, vypuklé alebo veľmi malé oči, odstávajúce uši, tuční v tvári, červené líca, potetovaní, fajčiari

emisty

s nadvahou a pivnym bruchom,
velmi chlpate nohy a hrud,
zarastena brada,
s dioptriami, blondaci,
s tym ustupujucim celom a kutmi,
s plesinou,
neupraveny chrup,
smradlavi po cigach, pote a alkohole.

tojejedno

urcitie nie kulturisticke svaly je to nechutne...najlepsie vsak vysportovana postava väcsia nadvaha napr.15-20 fuzy asymetria tela a samozrejme ak smrdi ako nemusi byt vyvonavkovany ale nemal by smrdiet celkovo vsetko prehnane ked piju tak s mierou a prilezitostne a fajcenie by som nezniesla je to nechutne zbytocne minanie panazi a nicenie zdravia z cistej frajeriny

tasty

Úvaha :)
Nie je to tak dávno, keď chlap vstával ráno o 4tej nakŕmil zvieratá a išiel tvrdo makal na poli, v bani, ako kováč a podobne. Večer prišiel domov ani osprchovať sa poriadne nevedel keďže také čosi toho času nebolo vymoženosťou, iba ak raz za čas sa okúpal, aj to si musel prv zohriať vodu. Tak kto by od neho toho času čakal, aby bol voňavý ako kvietok?
Toho času, v lepšom prípade, chlap sedí a kvasne pri práci za PC, večer príde domov v lepšom prípade padá do fitka, ešte vo fitku si dá poriadnu spršku :) a kto by čakal potom, že by mal chlap smrdieť?
Ja si nemyslím, že to NIE ženy posuvaju vyvoj ludstva milovymi krokmi, ale ide to samotným vývojom :)

wreck

no to su mi veci! nie je to tak davno co platilo - chlap ma smrdiet aj z fotky a ked vyhrnie predkozku, ma vyletiet masiarka. :))

tie zeny veru posuvaju vyvoj ludstva milovymi krokmi. dakujeme vam. :)

Nina.

Mne sa nepáčia útly a krpatí chlapi. Muž ktorý je pre mňa fyzicky atraktívny je chlap ktorý má minimálne tých 180 cm a tiež by nemal byť vychudnutý. Skôr sa mi páčia buď svaly, vyšportovaná postava (nie ale kulturistické svaly - to už je priveľa), alebo sa mi potom páči, keď je proste robustnejší, alebo nech má aj pár kíl naviac - vždy je to pre mňa krajšie ako keď je chlap úplne tintítko.
Ďalej ani fúzy sa mi nepáčia. Taktiež sa mi nepáči ak je chlap tučný až moc (pár kíl naviac vôbec nevadí, ale ak má nadváhu 20 kilo napríklad, tak to už je moc). A nepáčia sa mi na chlapoch ani dlhé vlasy - nemusí byť úplne vyholený, alebo na ježka, len aby jeho vlasy boli proste krátke.
No a samozrejme sa mi nepáči ak chlap smrdí alebo je špinavý - to by ma odradilo aj keby to bol povahovo najpozornejší a najúžasnejší chlap na svete :D

kvietokzladu

-chudé nohy
-ženské črty
-blond alebo ryšavé obočie
-guľatú nesymetrickú hlavu
-170-cm, muži by mali byť jednoznačne vyšší, aj keď sa to nedá ovplyvniť
-obezitu
-dlhé, nagélované, ulízané vlasy poprípade nejaký vzor vo vlasoch alebo
pleš
-a príliš bledú pokožku

rhea

chlpy trciace z nosa a u niektorych aj z usi, lupiny, hnusne zuby.. okrem vseobecnych a ostatnych zalezitosti hygieny este neznasam ten image ze dlhe vlasy+ dlha brada a take divne oblecenie a la seda mys, tie fetacke oranzove, tmavozelene, hnede a neviem ake svetriky skombinovane s mencestrakmi, rastamanovske farebne capice... a vseobecne pivne brucho s velkymi muzskymi kozami+ ziadny zadok, tenke nohy atd...naslo by sa toho este podstatne viac...