Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

dixit

jo... a zabudla som zmieniť prílišné ochlpenie na hrudi, keď už to pomaly pripomína nejakú srsť alebo čo, to ma až troška desí :-D ALE stále je to omnoho lepšie ako by si mali týmto disponujúci páni hruď holiť, to je už úplne zle.

dixit

tak, také veci že smradľavý či veľmi tučný, to mi príde zbytočné zmieňovať... aj celkovo ďalšie extrémy, to si neviem predstaviť, že by sa vôbec niekomu páčilo (pozor, tým nemyslím, že nemá žiadnu šancu - už i mne sa prihodilo, že hoci je pre mňa nepríťažlivé, ak je muž nižší ako ja, alebo je len o trošku vyšší, už som bola do takého nejaký čas zaľúbená :-))

pre mňa sú najhorší asi takí metrosexuáli, na ktorých je vidno, že sa o seba starajú viac než ja :-D a nemám rada kadejaké kreácie s fúzmi a bradami - strnisko sa mi páči, ale už kadejaké briadky, fúziky, pásiky, to mi poväčšine pripadá také neprirodzené

a nepáčia sa mi oči, ako má Tom Cruise :-D alebo aj Brad Pitt, proste len také tie úzke štrbinky :-)

milli11

Nepacia sa mi:

Chlapi, co beru steroidy a maju hornu polovicu tela svalnatu az nadrozmernu a pritom ich nohy vyzeraju oproti zvysku tela tenke ako palicky.

Ked maju tvar znicenu od alkoholu, taku zvraskavenu, hoci nie su taki stari.

Ked maju chlpaty chrbat, aj ked toto je vec, co neovplyvnia.

Tiez sa mi napacia, ked maju dlhe vlasy.

Pane bože

Tak to ťa sklamem vyzerám skôr ako škaredší zach galifianakis narozdiel od toho že mi nemôže vyrasť brada a tak huste vlasy

orieškova

spotený, vychudnutí, pretučnetí, alkoholici, fajčiari, žlté štrbavé zuby, plešatí, vystrihaní dohola, uliznuté vlasy na čele v štýle debilko z dediny, pod 170cm a nad 187 cm, no tých ryšavých tiež nemusím blééé, červené líca ako dedinský chlapec a tie spomenuté hrubé čierne bradiská čo teraz akože medzi mladými letia, radšej jemné strnisko upravené

mydielko

A zabudla som, neznasam rysavych. Ako ci chudi ci tucni ci normalny na rysavych som alergicka. Ako sory ak je tu niekto taky ale fuj rysave vlasy a bleda tvar je hnus.
Take tie irske viginske a skotske typy neznasam.

mydielko

Prilis vysoki nad 185 cm a prilis nizky pod 165 cm, tucni,velmi vychudnuti, prehnane namakani posilkou, plesati, s ustupujucim celom a s tzv. kutmi, dlhe vlasy v style metal, tie dnesne tmave hrube zarastene brady ako z filmu o jezisovi a jeho apostolov, brada vzhladu "som cap kde je moja koza" :D okuliarnici,so zltymi neupravenymi zubami, potetovani, piercing v uchu moze byt, smradlavi od cigariet, od alkoholu, nevskusne obleceni, vytahane oblecenie, spinave, spotene, stare, nemoderne.
To by asi tak stacilo :D

DontWorry

Nepacia sa mi dnesni ofinkovi chlapci, ktori vyzeraju ako Hitlerova straz a najlepsie este ak su blondaci. Mat vyholenu polku hlavy a na vrchu nagelovanu ofinu nabok a stale si ju upravovat je odpudzujuce a smutne je, ze idem po meste a kazdy druhy tak vyzera...
-prilis vysportovani hladkajuci si svoje svaly a prilis tucni..a ani chudi - zlata stredna cesta je fajn
-neupraveny vzhlad, ktory pôsobi na zeny, ze sa nestaraju velmi o seba
-zlte zuby alebo kazy na zuboch, usmev je velmi dôlezity
-vyholene hlavy na koleno - pokial chlap nema plesinu nevidim dôvod preco by nemal mat aspon kusok vlasy a zaroven vlasy, ktore presahuju dlzku po plecia..
-a ani tie medvedie brady co sa teraz nosia

Vsetko s mierou