Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

kikarika1

mňa absolútne nezaujme muž takéhoto vzhľadu (beriem však na vedomie, že je to ASI jeho životný štýl): ruky a nohy od tela ako golem, holá hlava a brada ako rumcajs, v ušiach náušnice na zväčšenie ušnej dierky, oholená hruď, "vydlaždičkované" brucho ako chodníky v BA - staré mesto

:)

pajstaska

pre mna je presne to iste nepritazlive co pre seilu teda okruhle plne lica okruhlost v tvari tucny dalej blede vlondave severske typy nemam rada a pod 170cm tiez nie.typ tvare Jan Pavol 2papeza nie.

AlterEgo05

To nejsi hobbit :D Kdybys mel zas to, co se mi libi - vzhledove, ted jen, dejme tomu -, tak bych te brala, ale musel bys vypadat trochu jako Ian Somerhalder :P

AlterEgo05

Pane Boze - A jakou mas tedy vysku? :) Ja treba nizsi kluky beru, protoze sama jsem nizka, ale chodila jsem i s cca 180 cm "kouskem" :)

Sejla

Prílišná nadváha, bacuľaté líca, také tie poľské typy, všade zaoblené, s červenou na tvári, zohnutý chrbát, nohavice, z ktorých trčia trenky, alebo zadok, o niekoľko čísel väčšie tričko/mikina, malý predkus, veľké predné zuby, príliš vysoký, nad 190cm, nagelované vlasy

Filipova

- neovládanie pravopisu,
- neupravené nechty,
- škúlenie,
- zlá starostlivosť o chrup,
- snaha o vlasy v prípade, že už vidieť plešinu - radšej potom nech sa uplne vyholi,
- útla hruď a ramená,
- príliš veľa svalov, príliš veľa tuku
- prílišná chudosť,
- málo ochlpené lýtka,
- málo dbá o svoj vzhľad a hygienu / príliš dbá o svoj vzhľad a hygienu,
- piercingy, náušnice,
- príliš veľa tetovaní.

Maila44559

Zarasteni, tucni, vyschnuti, hnusni su muzi so spinavymi nechtami, v otrasnych teplakoch, zlte zuby, neupraveni, doobliekani ako na hrabanie sena v hornej dolnej, a vseobecne ma nepritahuje chlap, ktori je neupraveni, zle obleceni, bez zadku- to je najhorsie co moze byt, ked sa chlap otoci a zadok nikde, len prepadnute rifle, tenke rucky, nozicky, no zle zle zle.

beatkaf

skoro všetko bolo povedané,ale žiadna neuviedla hlavnú vec a to ako vyzerá chlapský rázporok
u niektorých,pokiaľ sa pozeráte iba na nohavice,neviete či je to muž alebo žena
..a ženy ma veru nepriťahujú,aj keď som na referende nebola..