Muzi vadila by vam velmi chuda priatelka?

mala-rybenka

A este som chcela dodat, ze posli foto ako pisala nuts, odfot sa v zrkadle, odstrihni si tvar, okolie zakockuj aby si mala absolutnu anonymitu a nikto nic nepoznal a tak sa uvid a bude sa lepsie posudzovat

mala-rybenka

Tak Zuzicka moja, mala-rybenka ma 163 cm a 49kg, 50 ked sa napcham na dobrom obede , este mi tu ides nadavat do tlstych mrocht ci kiofrasa? :) radsej ty tisko sedkaj za pocitacom a nikde nic nepis. Dnesne baby su chore na mozog a chcu vyzerat jak vyretusovane panenky na cadopisoch, bohuzial nevedia, ze to nie je skutocne a tak si nicia zivot, ved ty sa uvedomis ked ti zmiznu kramy, budes mat fest zmenu nalad a podobne veci co stym suvisia. Ved baby si stlacaju "KOŽU" na bokoch a vravia tomh tuk, ved preboha musite mat kozu, co chcete byt skeletoni?
vcera som pozerala akurat take video kde sa prechadzali po mole take pekne plnostihle, krasne krivky a v hlave som si porovnavala victoria secret alebo ake ine modelky, ze to budu zachvilu skeletona na kolieskach posielat na ovladani na molo, kostru taku ako sa na nej ucime na biologii, pripevnia jej kolieska, daju na ovladanie a bude to to iste :)
no nic babenky, vy sa uvedomite ale mozno az ked bude neskoro.
P.S. Zuzicka, na teba nemam slov :)
pekny den

dalsi

Okrem toho, tuk v tele, posobi ako izolant. Ked bola studensia klima, alebo v oblastiach, kde je zima - clovek s vrstvou tuku je v pohode, kym chudy clovek je premrznuty. Telo musi vydavat vela energie na zohriatie, co ho vycerpava. Preto aj plavci v studenych vodach musia mat urcitu vrstvu tuku, lebo po urcitom case je telo vysilene, straca teplo.

Ako pisal RNG - staci sa pritrafit tazka choroba a v pripade tukovej vrstvy, ma telo z coho cerpat.
-----------------
chuducka332:

osobne si myslim, ze keby si pribrala par kg /povedzme 5-6 kg/ minimalne, tak by to bolo pre tvoje zdravie prospesnejsie. Co si myslis, co sa deje u tucnych ludi ? Im tlaci tiez kostra na organy. Ale narastie im brucho...

Ak by si cvicila, brusne a chrbtove cviky, posilnila by sa aj stavba chrbta, lepsie drzanie tela. Svaly by robili oporu chrbta a skolioza by mohla byt miernejsia.

dalsi

Musim sa zastat RNG - ma pravdu. To co urcuju dnesne vyzivoveho hodnoty, ako BMI standard, tak pre ludi plati, ze 10-20 percentna nadvaha nad nimi je zdraviu prospesna.

Je jasne, ze morbidna obezita, alebo velka obezita je zdraviu skodliva, ale mierna nadvaha sice nevyzera tak oku lahodiaco dobre, ako ked je clovek stihly - lenze je zdraviu prospesna.

Presne tu bolo vystihnute ludove mudro, ktore si pamatam tiez z cestiny "Až tlustí budou hubení, hubení budou studení".

Tuk v tele uchovava energiu a ziviny. Pri chorobach, strese, fyzickom vypati sa spotrebuvava.

Taktiez napr. plavci ktori plavaju La manche, potrebuju urcitu vrstvicku tuku. Mat telo bez tuku je proti prirode.

Tymto nechcem ospravedlnovat ludi, co maju poriadnu nadvahu, ale je to proste tak. Par kg naviac je zdraviu prospesne, aj ked nie tak oku lahodiace.

Napr. u zien je to tiez lepsie, co sa tyka porodu a vyzivy pre dietatko. Proste je z coho davat.

Zoberte si priklady z rise zvierat, kolko z nich si vytvara tukove zasoby na zimu, aby prezili.

U zien s nizkou hmotnostou dokonca dochadza k takym zmenam, ze niektore prestavaju mat menstruaciu. Telo vie, kedy by plod nebol zivotaschopny.

RNG

Inac su dost dobre data na to, ako je plod popstihnuty(nizka vaha, slaba kostra, nizsia inteligencia, ) u chudych zien, tj takych, co maju dnesnu "modnu" vahu.

RNG

Nuz napr toto, co je uz ciastocne podliehajuce mode sucasneho chudeho trendu , ale predsa len z lekarskeho hladiska, najma minimalny tuk=essential fat, ktory je potrebny na normalne telesne funkcie, tam nie su zahrnute ziadne zasoby v pripade nudze, ako tazke ochorenie alebo tehotenstvo a kojenie.
en.wikipedia.org

nuts

ľudia? :D nehovorme tu o výške ani o váhe :D ide tu o to ako to vyzerá je zlé byť podvyživený a je zlé byť morbídne obézny čo to znamená? Ako povedal RNG treba mať niake tukové zásoby predsa len telo energiu musí v zásobe mať ale nieje dobré mať týchto zásob veľa bodka..........

liberta

RNG, to co je za nazor? ja mam 170 cm a mam 53 kil a to je dost. najlepsie som sa citila, ked som mala 50 resp. 47. nie som ziadna vyzla, mam dost objemne stehna a ine. prsia mam male, preto mam menej kil.
a velke mnozstvo tukov v tele nie je zdrave a neuc na to ludi, ze maju ratat vysku a kila. zalezi aj na tom, kde kila su. mame vsetci vyzerat ako americania? a ani v tehotenstve zeny nepotrebuju pribrat, uz nie sme v stredoveku, aby si toto tvrdil. staci tak 7 kil, to je plod a plodova voda.

RNG

NuZ moja mama hovorila: "kym tlsty schudne, chudy zdochne" A vedala o com hocori, ved presla cez mnoho a dozila sa do 96 rokov.
Takze urcite mnozstvo rezev tukov v tele je zdrave mat, aj ked dnesna divna moda tvrdi opak.
Najma zeny musia mat viac, totiz v tehotenstve je na ich rezervy ovela vacsia potreba ako pre muzov.