Muži, aké ženy sa vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Muži, aké ženy sa vám fyzicky vôbec nepáčia?
limpopo

Keď je tu už táto téma v podaní žena - muž, tak som sa rozhodol spraviť podobnú tému aj v podaní muž-žena, teda aké ženy sa mužom nepáčia ? A tiež sa prosím, zamerajte čisto na fyzické aspekty u žien t.j. nie povahu atď. A ženy neberte túto tému, ako keby som vám ja chcel niečo \"vracať\", ale čisto len ako taký malý prieskum :)
Takže za mňa, nepáčia sa mi vysoké ženy nad cca 180 cm (aj keď sú výnimky), práve naopak, páčia sa mi malinké ženy menšieho vzrastu, max tak vysoké ako som ja (cca 173cm), nepáči sa mi keď má žena pehy, veľa pehov, a znamienok, nesymetrickú tvár, mužské črty tváre, hrubé obočie, krátke vlasy (aj keď existuje jedna výnimka), tiež sa mi nepáčia obézne ženy (menšia nadváha môže byť, sám mám priateľku s nadváhou, ale v rámci normy, aby bolo za čo chytiť :)) ale hlavne vychudnuté ženy, až anorektičky. A tiež nemám rád zanedbané ženy, ktoré akosi omrzel život, aa nemám rád rôzne extravagantné farby vlasov typu zelená, modrá, ružová. A tiež tetovanie a milión naušníc a piercingov.