Infralampa a celulitida

Príspevok v téme: Infralampa a celulitida
nikinka22

ahojte, pocula som, ze okrem ineho je infra lampa vhodna na celulitidu a zjemnuje ju...

ako docielit spravny efekt? pri bio lampe som nasla clanok o tom ze si treba najskor par minut nahriat vedla bikin z oboch stran a potom dat lampu na pozadovane miesto, kde sa celulitida nachadza ale k infracervenej lampe som toho celkovo vela nenasla..

cvicim, planujem pit vela vody a opat sa zdravo stravovat plus pouzivat tuto lampu a po lampe masaz s telovym mliekom tak verim ze sa celulitida zmierni...

viete poradit nieco?

neprihlasena

Z hladiska fyziky je to nonsens. Skusit mozes, ale uz sa viedli aj debaty o pochybnosti o ucinku tychto lamp. Tuk spalis len tak, ze budes mat nizky kaloricky prijem oproti normalnemu.

nikinka22

lampu sme kupovali kvoli niecomu inemu, potrebuje ju moja mama a kedze ju mam doma, tak preco ju nevyuzit ak to moze aspon ciastocne pomoct

neprihlasena

Prekrvenie podporuje aj horucka, ale hadam si nebudeme teraz kvoli tomu mysliet, ze to pali tuk ;-). Podstatny je druh pohybu. Aerobnym pohybom spalis omnoho menej nez anaerobnym. Ale plati, ze strava tvoju postavu ovplyvnuje na cca 80 percent, pohyb je zvysok. Takze hlavne uprav stravu na minimum sacharidov, na ostatne vylepsovaky sa vykasli. Su zbytocne. Neublizia, ale peniaze za ne radsej investuj do stravy.

nikinka22

lampa podporuje prekrvenie a premenu latok tak si myslim ze by to pomoct mohlo...pisala som ze aj cvicim, plus strava, vodda.. ale ako doplnok aj ta lampa..

tak ci je nejaky "figel" ako to urychlit, resp pomoct

neprihlasena

Akakolvek skratka, ktora obchadza drinu, je vacsinou podfuk. Celulitida je tuk a ten nespali ani cvicenie, ani voda a uz vobec nie nejake teplo z lampy. Jedine strava zalozena na principe "vydaj energie musi byt vyssi ako jej prijem".