Ibuprofén - každý deň

Príspevok v téme: Ibuprofén - každý deň
zed395

Dobry den,mam 18 r. a uz 2 roky trpim kazdodennou bolestou hlavy ( po psychoze) , kedze mi doktor nechce predpisat slabsie opiaty, chcela by som sa spytat, co sa moze stat, ked budem kazdy den( samozrejme, okrem Ad) brat cca 500 mg ibuprofenu( ci uz ibalgin, mig 400 alebo ine) ....moze to poskodit pecen aj v takejto mensej davke? Nechcem pocut teoriu, lebo tu som si uz nasla na internete...je tu niekto taky kto denne berie dlhe roky ibuprofen? Naozaj to az tak poskoduje pecen.. ? Dakujem...

philips

palec69, je náhoda že odporúčaš človeka pracujúceho pre firmu, z ktorej máš e-mailovú adresu? Vyzerá to mierne podozrivo, takže prepáč, ale nemáš žiadnu osobnú skúsenosť a len tu naháňaš zákazníkov. A ako tak pozerám, že vstupné vyšetrenie stojí 60€, tak by ma zaujímalo, že koľko ti za to platia...

palec69

Ak si chceš kompletne otráviť organizmus, tak v tom pokračuj. Bolesť hlavy sa vyliečiť dá a bez analgetík a iných chemikálií. Nájdi si terapeuta tradičnej čínskej medicíny. Ja ti môžem poradiť moju terapeutku, s ktorou som veľmi spokojný. Monika Křeková.

Deria

Preboha, Ibuprofen a kazdy den a roky?! Moja sestra ked ma bolesti, trpi ako kon, len aby si ho nemusela dat. Uzije ho len v krajnom pripade. Mame v rodine lekara a ten jej dal Ketonal, vraj je menej skodlivy. Ale ci to je aj na bolesti hlavy to neviem. A neskusala si nic z alternativnej liecby?