Helikobakter - vylieceny?

Príspevok v téme: Helikobakter - vylieceny?
Helyko

Caute bol mi zisteny helykobakter v stoloci, popri tom teda pred tym som mal dlhodobo akne aj ho stale mam ide o akne ktore nevyjde na povrch teda conglobata, aj ked sa mu ocas podari vyjst na vrch tak len strasne mala biela hlavicka ktora sa da prepichnut a vytlacit trocha hnisu...ale ide hlavne o to podkozne z ktoreho nevytlacim klasicky...

Takze dostal som 3kombinaciu liekov Ospamox 2x1000mg, fromilid 2x500mg, a noplaza 2x40mg , tie prve dve 7 dni vsetko spolu uzivat 7 dni, noplazu douzivat potom uz len po jednej tablete do konca balenia...plus samozrejme stale beriem k tomu probiotika...

No chcem sa spytat ze ako zistim ci mi liecba zabrala alebo nie , kedze akne sa mi tvori stale v neustale mam 3 podkozaky po tvary, plus tak isto chrbat rameman, dost bolia ked je to v stadiu najviac zapalene..

Uz doberam len tu noplazu 40mg.

Opatovne testy mam mat nie skorej ako za 2 mesiace....

Tak chcem sa spytat ze ak akne je sposobene helykobakterom ze po akej dobe , ak sa mi podaril helykobakter vyliecit ze sa mi prestane akne tvorit ?

Teda len v tom pripade ak mal natom docinenie helykobakter a ak ho tie lieky zabili...

Lebo lieky som dobral pred tyzdnom a akne aj po tom sa mi tvori, takze bud este mam cakat, alebo neuspesna liecba alebo akne je z insieho....

Nemal som ziadne problemy pri brati liekov , ani pred liekmi som nemal ziadne priznaky , okrem popraskaneho jazyka , koli nemu mi aj zistili ze mam helykobaktera..., ..Nemal som bolesti brucha ani nic , brucho mam akorat stiahnut od vtedy ako som sa o tom dozvedel :D a mam dost vetry...stale prdim dost casto...

Najviac mi je divne, ze budu neziaduce ucinky tych antibiotyk, a mne nic nebolo a to som bral medzi tym este roaccutan....

Teda akurat co mam teraz stale tie vetry...

lombardo1981

Dychový test nepotrebuješ absolvovať. Diagnostika, ktorú ti robili je o kúsok spoľahlivejšia ako ten dychový test.
Ale ak by si sa predsa len rozhodla ísť, tak počkaj aspoň 14 dní od posledného ATB. Pretože ATB sú jedny z liekov, ktoré spôsobujú falošne negatívny test.

Helyko

lienocka, a ja sa doma bozkavam s niekym okrem partnerky ? Ked to mame mat doma vsetky a u vas nikto ? Predsa to mozes , alebo od vas niekto mat tak ako ja , len to nijako neprepuklo...

A co ja podla teba nesmiem ?

Ja jem vsetko , naco mam chut...

Tie pomarance som spominal ze by som nemal asi jest pocas liecby, aby som to zbytocne nedrazdil...Inak ich jem bezproblemov...

[zruseny35]

Heliko,ten dychový test robí sukromný gastroenterolog,a stojí to cca 80-éčiek .Neprepláca to poisťovna.Ale ved ťa zdiagnostikovali cez "stoličku " ,takže je to o.k. Netráp sa.(ja som si to už dodatočne naštudovala,tie testy ,nespolahlivý je len krvny )

[zruseny35]

heliko...no ja som si dala urobiť neinvazívny "fukací"test už asi pred 5r.Mám po 30-tke,takže akné sa mi asi velmi robiť nebude, lebo som ho ani nikdy nemala :) A so žaludkom nemám problem,nejem nič z toho čo ty nesmieš .
A nepätám si,že by sme sa my dvaja niekedy bozkávali ,takže asi tak :)

lombardo1981

Čo sa týka toho antigénu v stolici, tak sa stanovuje na základe komplexu antigén-protilátka-farbivo. To znamená,že sa vytvárajú aktívne. Preto je tento test vhodný aj pri sledovaní stavu liečby.
Dychový test sa používa iba na diagnostiku. Na kontrolu liečby už nie. A keďže existujú aj kmene produkujúce menej ureázy, tak sa môže stať, že výsledok vyjde mylne negatívny. Je dokonca citlivý aj na užívanie niektorých liekov.
Špecifické podtriedy IgG iba ukazujú, že sa človek stretol s HP. Môže, ale nemusí indikovať prítomnosť HP.

bebe25

Overeny produkt je Cordyceps/Kordyceps,uziva sa po jednej kapsule tri krat denne. Vzdy pred jedlom po dobu jedneho tyzdna, potom znizis davku na jednu kapsulu v priebehu druheho tyzdna. Po 3 mesiacoch si mozes kuru zapakovat. Objednavka mozna cez: 5elementov.sk Verim, ze Ti pomoze :-)

helyko

tak mne nic nieje nemam zahu nepali pa v zaludku nic... no jedine to akne ale to nemozem vediet uspesne a zistene mi to bolo popraskanym jazykom...co mam stale aj po liecbe... ten dychovi test je ktory? da sa kupit v lekarni? lebo som cital ze to poistovna nepreplaca a tie co su za 5 eur netreba ani kupovat..

RNG

Inac co sa tyka tej kyslosti zaludka, zialbohu gastroenteorologovia maju o tom uplne mylne nazory, kedze nemeraju ani kyslost ani tvorbu kyselin. Zdravu zaludok ma kyslost od PH1 az do PH1.6,
Nizsie kyslosti su uz nezdrave, hoci velmi caste, vacsina ludi ich ma dnes. PH2.4 az PH 4.6 je nazyvane hypochlorhydria tj nedostatok kyselin , kde v zaludku preziju a dokonca sa rozmnozuju rozne mikroby, vcitane H.P, co je mimoriadne kyselinovzdorny a tak prezije aj PH2, co zabije prakticky vsetky ine mikroby.
Ze "lubi" kysle prostredie, to je zavadzanie, hoci ked ma clovek napr PH3 tak je znicena mnozstvo mikrobov, co by mohli H.p. konkurovat. Jedina metoda presna na meranie Kyslosti zaludka a vyrobe kyselin v nom je
www.phcapsule.com
metoda stara vyse 40 rokov a zialbohu nepouzivana gastroenteorologmi, by mohli pri kazdej pale, co je dosledok nedostatku kyselin predpisovat lieky na odkyslenie zaludka, co samozrejme znici travenie, zaludocnu kyselinovu barieru proti roznym skodlivym mikrobom a tak si vytvoria coraz viac pacientov...
Pritom vacsina gastroenteorologov o tom ani netusi, to maju vsetko nabiflovane zo skol kontrolovanych farmaciou a lekarskym monopolom.

RNG

Antigeny vyraba telo aj dlho po potlaceni helikobaktera. Takze si clovek nie je isty len s krvnou skuskou.
Ale je dychovy test na produkt helikobaktera, co je amoniak/cpavok, a test je okamzity. Ked ukaze, ze v dychu nie je cpavok, tak je helikobakter potlaceny. Trojkombinacia atb nie je vzdy uspesna v potlaceni helikobaktera ale zarucene znizi probioticku crevnu floru, ktoru si treba co najskor obnovit branim probiotik a hromady mikrovlaknin na ich rozmnozenie a osadenie criev.
Inac H.P sa da potlacit velmi jednoducho pitiom koloidnej striebornej vody, na prazdny zaludok, 4 x denne 1/4 deci. Potlaci ho aj monolaurin, roztok citricidalu a zinkova zlucenina pod menom PepZin GI, co je zinc carnosine.