Helikobakter - vylieceny?

Príspevok v téme: Helikobakter - vylieceny?
Helyko

Caute bol mi zisteny helykobakter v stoloci, popri tom teda pred tym som mal dlhodobo akne aj ho stale mam ide o akne ktore nevyjde na povrch teda conglobata, aj ked sa mu ocas podari vyjst na vrch tak len strasne mala biela hlavicka ktora sa da prepichnut a vytlacit trocha hnisu...ale ide hlavne o to podkozne z ktoreho nevytlacim klasicky...

Takze dostal som 3kombinaciu liekov Ospamox 2x1000mg, fromilid 2x500mg, a noplaza 2x40mg , tie prve dve 7 dni vsetko spolu uzivat 7 dni, noplazu douzivat potom uz len po jednej tablete do konca balenia...plus samozrejme stale beriem k tomu probiotika...

No chcem sa spytat ze ako zistim ci mi liecba zabrala alebo nie , kedze akne sa mi tvori stale v neustale mam 3 podkozaky po tvary, plus tak isto chrbat rameman, dost bolia ked je to v stadiu najviac zapalene..

Uz doberam len tu noplazu 40mg.

Opatovne testy mam mat nie skorej ako za 2 mesiace....

Tak chcem sa spytat ze ak akne je sposobene helykobakterom ze po akej dobe , ak sa mi podaril helykobakter vyliecit ze sa mi prestane akne tvorit ?

Teda len v tom pripade ak mal natom docinenie helykobakter a ak ho tie lieky zabili...

Lebo lieky som dobral pred tyzdnom a akne aj po tom sa mi tvori, takze bud este mam cakat, alebo neuspesna liecba alebo akne je z insieho....

Nemal som ziadne problemy pri brati liekov , ani pred liekmi som nemal ziadne priznaky , okrem popraskaneho jazyka , koli nemu mi aj zistili ze mam helykobaktera..., ..Nemal som bolesti brucha ani nic , brucho mam akorat stiahnut od vtedy ako som sa o tom dozvedel :D a mam dost vetry...stale prdim dost casto...

Najviac mi je divne, ze budu neziaduce ucinky tych antibiotyk, a mne nic nebolo a to som bral medzi tym este roaccutan....

Teda akurat co mam teraz stale tie vetry...

helyko

lienocka a ako zistis ty ze ho tiez nemas? mne nic nieje akne som vobec neprikladal k akne a zaludocne problemy nemam .zistili mi to ze mam popraskany jazyk tak doktorke to nedalo a dala spravit test...a ten jazyk ma vobec tak issto nenapadlo ze bby to mohlo mat nieco spolocne moze ale nemusi. takze u niekoho sa to prejavovat nemusi . len nechapem jednu vec docital som sa ze to moze byt z jedalni z restik a podobne... ked ale potom v online rozhovore doktorka odpovedala ze sa helykobakter drzi len v kyslom prostredi cize netreba menit napr. zubnu kefku...tak ako sa potom moze udrzat v riade?

helyko

lombardo za mna odpovedal.. zo ztolice cize priamo zo zaludka...skorej neverim krvy a akne tiez sa mi tomu nechce verit ale vraj je to mozne...len skorej ma zaujima to ze ak sa podarilo helykobaktera vyliecit a mal vplyv na akne ze po akej dobe to odsledujem lebo opatovne testy o 2 mesiace.. no akne zatial neubuda

lombardo1981

Helicobacter pylori sa dá zistiť aj zo stolice, kde sa hľadá antigén. Toto je takmer 100% metóda diagnostiky. Nepriamo sa dá odhaliť aj podľa špecifických podtried IgG.
A HP sa považuje za jednu z príčin vzniku akné.

[zruseny35]

heliko...mas pravdu s tým pomarančom,nesmieš pomarančovu ani rajčinovu šťavu,čokolády,sladke, cibulu a koreniste jedlá,mlieko, alkohol a kofein..Fu ,až mi je z toho zle za teba :/

[zruseny35]

heliko...ked ti lekár nedával "hadicu" ako vie potom ,že to je helikobakter???Fukal si do nejakeho sačku?-lebo tato lepšia metoda,sa platí v hotovosti u sukromníkov .
Ak už mas helikobaktera,si nebezečný,zvratkami, krvou, tým vytláčaním akné,kýchnutím,slinami..ved všetci doma to potom dostali.Oni problem nemaju?
PS: ako helikobakter može suvisieť s akné?Snad ti to nepovedal tento super -šikovny lekár ? Vieš kolko akne-ludí by bolo plných helikáča,len preto že si tlačia akne???

bebe25

Ta trojkombinacia zrejme nebola nastastnejsia pre cely tvoj oragnizmus, jedna sa o to, ze cielom liecby nema byt len znicit Helikobaktera, ale najma zabezpecit rovnovahu fungovania celeho organizmu. Preto je najlepsie zapocat obnovu fungovania traviaceho traktu, ktory zabezpeci, funkciu pecene a ladvin a napokon sa to prejavi aj navonok na pleti. Verim sa rozhodnes spravne :-)

bebe25

Ahoj, rada by som poukazala na nespravnost formy liecby traviaceho traktu v tvojom pripade. Pri poruchach traviaceho traktu, pri zisteni, ze sa Ti v tele usidlil helikobakter, je potrebne zistit pricinu tvojho ochorenia a tym vyriesit tvoj zdravotny problem. Helikobakter je len prvym stadiom pred zaludocnym vredom. Antibiotika sa sice snazia znicit tuto bakteriu, avsak nicia aj vsetko ostatne, to znamena tvoju crevnu mikrofloru a dokonca aj tvoje pecenove tkanivo. Tvoja plet Ta len varuje, ze nieco nieje v poriadku. Tvoje telo sa Ti snazi povedat, ze pricina problemu je v centralnom nervovom systeme, mas v tele mnozstvo volnych radikalov, tvoj imunitny system nepracuje na 100%, ako aj tvoja pecen, ladviny a krv. Odporucam Ti Cordyceps, jedine organicke prirodne sirokospektralne antibiotikum. Nejeden zdravotny problem sme uz odstranili a samozrejme aj helikobaktera, plet sa Ti pekne vycisti. Co sposobi Cordyceps? zacne i posobit v krvi a stimuluje tvorbu t-lymfocitov, ktore ho nadobro znicia :-)Obnovi Ti crevnu mikrofloru a celkove fungovanie organizmu. Do dvoch tyzdnov sa Ti vyhladi plet.Co sa tyka stravy vyhni sa prilis korenenym jedlam uprednostni dusene, varene jedla. Ovocie si kludne mozes dat, v malom mnozstve a doobeda. Verim, ze Ti to pomoze :-)

Helyko

Tak mne to az tak nevadi, brucho ma neboli nejako , mam ho len ako keby stiahnute, ale to je nebadatelne,akurat dost vypustam plyny hh jem normalne chuti mi...mam zena-in.cz

No ja by som jedol aj vitaminy, len sa bojim jest napr. aj pomarance kedze to mi neporadili ze to radsej nemam jest ked sa helykobakterovi paci kysli zaludok a citrusy su kysle...