Helikobakter - vylieceny?

Príspevok v téme: Helikobakter - vylieceny?
Helyko

Caute bol mi zisteny helykobakter v stoloci, popri tom teda pred tym som mal dlhodobo akne aj ho stale mam ide o akne ktore nevyjde na povrch teda conglobata, aj ked sa mu ocas podari vyjst na vrch tak len strasne mala biela hlavicka ktora sa da prepichnut a vytlacit trocha hnisu...ale ide hlavne o to podkozne z ktoreho nevytlacim klasicky...

Takze dostal som 3kombinaciu liekov Ospamox 2x1000mg, fromilid 2x500mg, a noplaza 2x40mg , tie prve dve 7 dni vsetko spolu uzivat 7 dni, noplazu douzivat potom uz len po jednej tablete do konca balenia...plus samozrejme stale beriem k tomu probiotika...

No chcem sa spytat ze ako zistim ci mi liecba zabrala alebo nie , kedze akne sa mi tvori stale v neustale mam 3 podkozaky po tvary, plus tak isto chrbat rameman, dost bolia ked je to v stadiu najviac zapalene..

Uz doberam len tu noplazu 40mg.

Opatovne testy mam mat nie skorej ako za 2 mesiace....

Tak chcem sa spytat ze ak akne je sposobene helykobakterom ze po akej dobe , ak sa mi podaril helykobakter vyliecit ze sa mi prestane akne tvorit ?

Teda len v tom pripade ak mal natom docinenie helykobakter a ak ho tie lieky zabili...

Lebo lieky som dobral pred tyzdnom a akne aj po tom sa mi tvori, takze bud este mam cakat, alebo neuspesna liecba alebo akne je z insieho....

Nemal som ziadne problemy pri brati liekov , ani pred liekmi som nemal ziadne priznaky , okrem popraskaneho jazyka , koli nemu mi aj zistili ze mam helykobaktera..., ..Nemal som bolesti brucha ani nic , brucho mam akorat stiahnut od vtedy ako som sa o tom dozvedel :D a mam dost vetry...stale prdim dost casto...

Najviac mi je divne, ze budu neziaduce ucinky tych antibiotyk, a mne nic nebolo a to som bral medzi tym este roaccutan....

Teda akurat co mam teraz stale tie vetry...

adri 168

Po tolkych antibiotikach ti odporucam brat kvalitne probiotika a vitaminy b skupiny.Preto mas vetry mas uplne rozbitu crevnu floru navys si davku probiotik a take ktore neobsahuju laktozu aj preto ta moze nafukovat.