Po rozchode sa ozval

Príspevok v téme: Po rozchode sa ozval
Suzza23

Je to uz mesiac a pol co nie sme spolu . Rozisli sme sa po 2,5 roku vztahu v ktorom sme spolu aj zili . Dovod bol taky ze to prestalo fungovať ,, kameň úrazu bol ten ze ja som bola chladna priatel bol z toho frustrovaný az sme sa začali hádať a dohodli sme sa ze bude koniec . Prve dni som onho bojovala s tym ze by sme to mohli skusit , nemali sme problemy ktore sa nedali riesit ale on o tom nechcel ani počuť . Preco nas ti muzi odmietajú a potom nas chcú spat ked my uz sme niekde inde ?? Podotýkam neskúšal to s inou , takze dovod ze mu to s inou nevyšlo do tejto situácie nespadá . Ja 24, on 28

[zruseny35]

Suzzy ...keby si ho ešte lubila, a zaležalo by ti na nom, tak :
1.,za tie 2 mesiace by si bola ešte zlomená ( apísal by si tu o svojej depke)
2., hodila by si sa mu okolo krku,nie tu rozoberala,že on ma "dlhe vedenie" a s ešte blbšiou otázkou "prečo to tak je " :)

kafe

Prečo na to prišiel až o dva mesiace? Lebo on nie je ty, má svoje vlastné tempo a proste mu to došlo pomalšie.

Hneváš sa naňho aj za to, že ťa chce? Nechaj ho, nech sa teda snaží a nech si ťa získa. Povedz mu, že ty si sa už s rozchodom zmierila a ak ťa chce, bude musiať vynaložiť aj nejakú námahu, že automaticky nepokračujete tam, kde ste prestali ale potrebujete nadviazať o pár krokov späť v minulosti. A možno to bude lepšie, ako keby ste sa 5 dní po rozchode hodili jeden druhému do náruče.. čo ty vieš.

Suzza23

Tak hlavne sme si uvedomili chyby , prišli sme na to preco to nefungovalo . Ale ja sa pytam iba jedno preco ja som prisla na to hned o par dni a on az skoro o dva mesiace . Na zaciatku mi povedal ze je pevne rozhodnúty a zrazu sa zjaví ked ja uz som s rozchodom zmierena...

Suzza23

Tak hlavne sme si uvedomili chyby , prišli sme na to preco to nefungovalo . Ale ja sa pytam iba jedno preco ja som prisla na to hned o par dni a on az skoro o dva mesiace . Na zaciatku mi povedal ze je pevne rozhodnúty a zrazu sa zjaví ked ja uz som s rozchodom zmierena...

Suzza23

my sme sa rozisli z lasky , ľúbili sme sa aj po rozchode len ide o to ze mozno sme kazdy potrebovali byt sam a zistit co chceme lebo uz bolo toho fakt moc

tasty

mne to príde, ako veková kategória 15 až 18 rokov, ak sú zaľúbenci ešte nevyzreté deti a sami nevedia čo chcú, tak len tak ako príde sa pokúšajú, raz ľubim raz neľubim :)